перейти до основного змісту

wizyta

Rektorzy z Polski, Francji i Niemiec obradują na Uniwersytecie Jagiellońskim

30.06.2016
30 czerwca 2016 r. w Sali Bobrzyńskiego Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęło się trójstronne spotkanie konferencji rektorów z Polski, Francji i Niemiec.
Читати ще o Rektorzy z Polski, Francji i Niemiec obradują na Uniwersytecie Jagiellońskim
NCN podsumowało 2015 rok: 200 grantów na uniwersyteckie projekty

30.06.2016
W ubiegłym roku Narodowe Centrum Nauki (NCN) rozstrzygnęło 12 konkursów na projekty badawcze, staże podoktorskie i stypendia doktorskie. O wsparcie finansowe ubiegało się 10 939 wnioskodawców. Ostatecznie finansowanie, w wysokości ponad 950 mln zł, przyznano 2038 naukowcom i zespołom badawczym. Publikujemy dane statystyczne dotyczące jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Читати ще o NCN podsumowało 2015 rok: 200 grantów na uniwersyteckie projekty
Podziękowania za uratowanie życia studentce UJ

29.06.2016
Rektor UJ prof. Wojciech Nowak podziękował Witoldowi Gurakowi, dr hab. Dorocie Lachowskiej-Cierlik oraz dr. Tomaszowi Skalskiemu za podjęcie odważnych działań, dzięki którym uratowano życie Mai Przybycień.
Читати ще o Podziękowania za uratowanie życia studentce UJ
Marta Śliwa: Ewolucja naukowca
twarze uj

Marta Śliwa: Ewolucja naukowca

29.06.2016
Marta studiuje ochronę środowiska na Wydziale Chemii UJ. Choć trafiła tu przez przypadek, dziś wie, że był to bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności, bo to właśnie dzięki niemu odnalazła swoją pasję. Zapraszamy do kolejnej części z serii „Twarze UJ".
Читати ще o Marta Śliwa: Ewolucja naukowca
O religii i duchowości z psychologicznej perspektywy
relacja

O religii i duchowości z psychologicznej perspektywy

28.06.2016
W dniach 20 – 22 czerwca 2016 miała miejsce międzynarodowa konferencja "III International Conference of the Polish Association for The Psychology of Religion and Spirituality. Psychology, Culture, Biology", zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Psychologii Religii i Duchowości.
Читати ще o O religii i duchowości z psychologicznej perspektywy