перейти до основного змісту

relacja

Promocja Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych

13.05.2016
12 maja 2016 r. w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego obyło się uroczyste seminarium związane z promocją Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych.
Читати ще o Promocja Jubileuszowej Księgi Nauk Politycznych
Andrzej Wajda gościem Jagiellońskich Wieczorów Filmowych
wydarzenie kulturalne

Andrzej Wajda gościem Jagiellońskich Wieczorów Filmowych

13.05.2016
Z okazji Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego w Auli Collegium Novum odbyła się wieczorem 12 maja projekcja filmu „Katyń", poprzedzona spotkaniem z twórcą filmu, legendą polskiego kina, zdobywcą Oscara, doktorem honoris causa UJ i laureatem złotego medalu Plus ratio quam vis - Andrzejem Wajdą.
Читати ще o Andrzej Wajda gościem Jagiellońskich Wieczorów Filmowych
Święto Uniwersytetu w 652. rocznicę założenia uczelni
uroczystość

Święto Uniwersytetu w 652. rocznicę założenia uczelni

12.05.2016
Uniwersytet Jagielloński jest najstarszą szkołą wyższą w Polsce, którą powołał do życia przywilej fundacyjny wystawiony 12 maja 1364 roku przez Kazimierza Wielkiego. Na pamiątkę tego wydarzenia dzień ten obchodzony jest na naszej uczelni jako Święto Uniwersytetu.
Читати ще o Święto Uniwersytetu w 652. rocznicę założenia uczelni
Jubileusz 20-lecia Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
uroczystość

Jubileusz 20-lecia Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

12.05.2016
Z udziałem rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka odbyły się w środę 11 maja obchody jubileuszu 20-lecia Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (WZiKS UJ). Podczas uroczystego posiedzenia Rady Wydziału w auli im. prof. Michała du Valla przypomniano najważniejsze fakty historyczne oraz wymieniono szereg sukcesów, jakie przez dwie dekady udało się odnieść.
Читати ще o Jubileusz 20-lecia Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
Profesor Wojciech Nowak: Praca z pasją

12.05.2016
Często słyszę "wam to dobrze, bo jesteście uniwersytetem". Tak, ale nieprzypadkowo. Nasz prestiż jest wypracowany przez ludzi. Proszę spojrzeć na fakty, jak ilość krajowych czy międzynarodowych grantów, publikacji albo cytowań. Tego nie można negować - podkreśla, w wywiadzie udzielonym Sekcji Mediów Elektronicznych UJ (SME UJ) z okazji Święta Uniwersytetu, prof. Wojciech Nowak, rektor UJ.
Читати ще o Profesor Wojciech Nowak: Praca z pasją