перейти до основного змісту

nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

21.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość miała miejsce 17 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Życzenia świąteczne władz UJ

21.12.2015
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia pracownikom, studentom i przyjaciołom Uniwersytetu Jagiellońskiego złożyli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektorzy: prof. Andrzej Mania, prof. Piotr Laidler, prof. Jacek Popiel i prof. Stanisław Kistryn.
Читати ще o Życzenia świąteczne władz UJ
Uniwersytet Jagielloński wdroży system antyplagiatowy

18.12.2015
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) rozstrzygnęło pierwszy konkurs w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Na wdrożenie kompleksowych rozwiązań antyplagiatowych 50 polskich uczelni otrzyma prawie 35 mln zł. Uniwersytetowi Jagiellońskiemu przyznano ponad 800 tys. zł dofinansowania.
Читати ще o Uniwersytet Jagielloński wdroży system antyplagiatowy
Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych z nagrodą od PAP i MNiSZ
nagrody i wyróżnienia

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych z nagrodą od PAP i MNiSZ

18.12.2015
W czwartek rozstrzygnięto 11. edycję konkursu Popularyzator Nauki organizowanego przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W kategorii instytucje naukowe nagrodzono Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie, jednostkę wspólną Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
Читати ще o Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych z nagrodą od PAP i MNiSZ
Stypendia ministra nauki dla wybitnych studentów i doktorantów

17.12.2015
87 studentów i 15 doktorantów z Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymało stypendia ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe. Jak informuje resort nauki, w przypadku studentów stypendium wynosi 15 tys. zł, a doktorantów 25 tys. zł. Świadczenia zostaną wypłacone przez uczelnię jednorazowo.
Читати ще o Stypendia ministra nauki dla wybitnych studentów i doktorantów