перейти до основного змісту

cykle popularyzatorskie

Wszystkie strony UJ. Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego

30.10.2015
WSZYSTKIE STRONY UJ to cykl, który ma na celu przybliżenie czytelnikom stron internetowych oraz stron na Facebooku jednostek UJ, kół naukowych, organizacji studenckich, blogów naukowych itp. Kolejność prezentowanych stron jest przypadkowa. W zestawieniu pojawiają się tylko strony, które są często aktualizowane.
Читати ще o Wszystkie strony UJ. Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego
Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"

29.10.2015
Od 29 października 2015 roku, na odcinku Plant od Collegium Novum do ulicy św. Anny, można oglądać wystawę w związku z 35. rocznicą powstania "Solidarności".
Читати ще o Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"
Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
nagrody i wyróżnienia

Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

29.10.2015
Prof. Wojciech Bałus z Wydziału Historycznego, prof. Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji oraz dr hab. Adam Chuderski z Wydziału Filozoficznego zostali laureatami subsydiów profesorskich Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP) 18. edycji programu Mistrz. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 28 października na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Читати ще o Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
Przecięcie wstęgi w budynku Collegium Paderevianum II

28.10.2015
- To jest chwila, na którą Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego czekał ponad 10 lat – powiedziała dziekan prof. Elżbieta Górska witając gości na uroczystym otwarciu budynku nowej siedziby wydziału.
Читати ще o Przecięcie wstęgi w budynku Collegium Paderevianum II
Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

27.10.2015
Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się 23 października w Łodzi, była najlepszą w historii startów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski. Możemy pochwalić się zajęciem 10. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsca w typie Uniwersytety.
Читати ще o Gala Sportu Akademickiego 2014/2015