перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Olga Ziopaja w gronie najlepszych studentów w Polsce

09.07.2015
Olga Ziopaja, studentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, zajęła 3. miejsce w siódmej edycji konkursu Studencki Nobel, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Zwyciężył Maciej Mańko z Uniwersytetu Gdańskiego. Drugi był Mateusz Sobolewski z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Finałowa gala odbyła się na Politechnice Warszawskiej.
Читати ще o Olga Ziopaja w gronie najlepszych studentów w Polsce
Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim

08.07.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przyjął, w środę 8 lipca br., w swoim gabinecie Ellen Germain, konsul generalną Stanów Zjednoczonych, która wkrótce zakończy swoją misję dyplomatyczną w Krakowie. Spotkanie poświęcone było przede wszystkim podsumowaniu trzyletniej współpracy najstarszej polskiej uczelni i amerykańskiej placówki.
Читати ще o Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim
Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

08.07.2015
W środę 8 lipca 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedził Shinichi Ogawa, japoński architekt projektujący w stylu minimalistycznym. Gościa przyjął w Sali Senackiej Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
Читати ще o Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim
Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM

08.07.2015
W niedzielę 5 lipca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM, studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki w latach 2009-2015.
Читати ще o Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM
Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ

08.07.2015
27 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów UJ, podczas którego Rada wybrała przewodniczącą Samorządu Studentów UJ, którą została Patrycja Piłat z Wydziału Prawa i Administracji.
Читати ще o Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ