перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Narodowe Centrum Nauki przekaże ponad<br />4 mln zł doktorantom i młodym doktorom

Narodowe Centrum Nauki przekaże ponad
4 mln zł doktorantom i młodym doktorom

23.06.2015
Narodowe Centrum Nauki (NCN) rozstrzygnęło konkursy "Etiuda 3" oraz "Fuga 4". Dzięki środkom z NCN 18 doktorantów otrzyma roczne stypendia doktorskie, a staże podoktorskie odbędzie 6 badaczy rozpoczynających karierę naukową. Łącznie młodzi uczeni z Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymają wsparcie w wysokości
4 142 619,00 zł.
Читати ще o Narodowe Centrum Nauki przekaże ponad
4 mln zł doktorantom i młodym doktorom
Polska Akademia Umiejętności nagrodziła uniwersyteckich naukowców

22.06.2015
20 czerwca w siedzibie Polskiej Akademii Umiejętności odbyła się uroczystość, podczas której wręczono Nagrodę im. Tadeusza Browicza oraz Nagrodę im. Mariana Mięsowicza.
Читати ще o Polska Akademia Umiejętności nagrodziła uniwersyteckich naukowców
Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ

22.06.2015
W sobotę 19 czerwca br. w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie Szkoły Prawa Amerykańskiego, Szkoły Prawa Francuskiego, Szkoły Prawa Ukraińskiego, Szkoły Prawa Austriackiego oraz programu Master en Droit Privé - działających w ramach Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ).
Читати ще o Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ
Japoński noblista z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

22.06.2015
22 czerwca 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ubiegłoroczny laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki prof. Hiroshi Amano z Japonii.
Читати ще o Japoński noblista z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"

22.06.2015
20 czerwca w nowej siedzibie Instytutu Psychologii UJ przy ulicy Ingardena 6 odbyło się spotkanie podsumowujące, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, projekt badawczy "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji", realizowany od marca 2012 roku przez Laboratorium Psychologii Rozwoju Małego Dziecka Instytutu Psychologii UJ.
Читати ще o Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"