перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

25.05.2015
Na co dzień stoją z boku, za plecami zawodników pracują na ich sukcesy, doradzają, pomagają, zarządzają, kreują wizerunek, prowadzą negocjacje, rozmawiają ze sponsorami. Robią wszystko, aby profesjonalny sportowiec mógł w pełni skupić się na swojej karierze i rozwoju. To właśnie oni - bohaterowie drugiego planu - byli gośćmi tegorocznej konferencji naukowej Koła Naukowego Managerów Sportu UJ - Młodzi o Sporcie.
Читати ще o Młodzi o Sporcie 2015 - "Bohaterowie drugiego planu: czyli kto pracuje na sukces sportowca?"
"Oświeć się!", czyli XV Festiwal Nauki w Krakowie

21.05.2015
W czwartek w południe oficjalnie rozpoczął się XV Festiwal Nauki. W kilkudziesięciu namiotach, które stanęły na Rynku Głównym, odbywają się doświadczenia i pokazy naukowe. Impreza potrwa do 23 maja.
Читати ще o "Oświeć się!", czyli XV Festiwal Nauki w Krakowie
Wykład prof. Anthony'ego Giddensa

20.05.2015
Zapraszamy do obejrzenia całego wykładu „Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century", który 11 maja br. w Auditorium Maximum UJ wygłosił wybitny, brytyjski socjolog prof. Anthony Giddens.
Читати ще o Wykład prof. Anthony'ego Giddensa
Graduation Day

18.05.2015
16 maja w auli Collegium Novum UJ odbyła się uroczystość zakończenia studiów i wręczenia dyplomów lekarskich (tzw. Graduation Day) 34 absolwentom kierunku lekarskiego Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego UJ CM.
Читати ще o Graduation Day
Majówka Uniwersytecka

18.05.2015
16 maja pracownicy UJ oraz ich rodziny bawili się na tradycyjnej majówce, która odbyła się z okazji Święta Uniwersytetu na terenie Obserwatorium Astronomicznego UJ.
Читати ще o Majówka Uniwersytecka