перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej

01.06.2015
W dniach 17-22 maja 2015 roku na zaproszenie Korea Foundation przebywała w Korei Południowej delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: prof. Wojciech Nowak, rektor UJ, ks. prof. Krzysztof Kościelniak, dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz prof. Adam Jelonek, kierownik Katedry Dalekiego Wschodu.
Читати ще o Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej
Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci

31.05.2015
W niedzielę 31 maja 2015 w godzinach przedpołudniowych odbyła się kolejna odsłona Rektorskiego Dnia Dziecka, współorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Dzieci.
Читати ще o Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci
Konferencja Doktorantów UJ CM rozpoczęta

29.05.2015
Program obejmuje sesje referatowe i posterowe, wykłady pracowników naukowych CM UJ oraz zaproszonych gości.
Читати ще o Konferencja Doktorantów UJ CM rozpoczęta
Inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów

29.05.2015
29 maja 2015 roku w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów.
Читати ще o Inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów
Wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi

28.05.2015
W dniu 25 maja 2015 r. w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się uroczyste wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi. Jej tytuł "Amico, socio et viro docto" idealnie oddaje atmosferę uroczystości. Z jednej strony społeczność uniwersytecka uczciła dokonania uczonego – znanego historyka kultury i oświaty, a także długoletniego prodziekana i dziekana Wydziału Historycznego UJ, z drugiej było to spotkanie przyjaciół i współpracowników Profesora, którzy chcieli w ten sposób podziękować mu za wiele lat pracy na rzecz wspólnoty uniwersyteckiej.
Читати ще o Wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi