перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius
kultura

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius

05.12.2016
30 listopada odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. Tym razem na miejsce projekcji została wybrana Aula Collegium Maius, gdzie odbyła się projekcja filmu „Absolwent”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
Читати ще o Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius
MediaTory 2016 przyznane. Główna nagroda dla Mariusza Szczygła

03.12.2016
Mariusz Szczygieł, Mateusz Borek, Cezary Łazarewicz, Roman Osica, Justyna Kopińska, Paweł Reszka, Bożena Aksamit i Piotr Głuchowski, Anita Werner oraz Wacław Radziwinowicz to laureaci jubileuszowej 10. edycji studenckiego plebiscytu MediaTory. Gala wręczenia statuetek odbyła się w sobotę 3 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Читати ще o MediaTory 2016 przyznane. Główna nagroda dla Mariusza Szczygła
Student Uniwersytetu Jagiellońskiego laureatem Złotego Medalu Chemii 2016
osiągnięcie

Student Uniwersytetu Jagiellońskiego laureatem Złotego Medalu Chemii 2016

02.12.2016
Michał Magott z Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego został laureatem 6. edycji konkursu „Złoty Medal Chemii”. Zwycięzca odebrał nagrodę w czwartek w Warszawie. Kapituła konkursu nagrodziła jego pracę "Magnetyczne i fotomagnetyczne łańcuchy koordynacyjne oparte na [Mn(bpy)n]2+ i oktacyjanometalanach" napisaną pod opieką dr. Dawida Pinkowicza z Zakładu Chemii Nieorganicznej UJ.
Читати ще o Student Uniwersytetu Jagiellońskiego laureatem Złotego Medalu Chemii 2016
Rektorzy apelują o zapewnienie bezpieczeństwa zagranicznym studentom

29.11.2016
W związku z informacjami o dużej liczbie haniebnych zachowań o podłożu ksenofobicznym w stosunku do studiujących w Polsce cudzoziemców, wyrażamy zaniepokojenie i zdecydowany protest przeciwko takim zachowaniom i apelujemy do właściwych służb państwa o skuteczne zapewnienie pełnego bezpieczeństwa studentom zagranicznym w naszym kraju - napisali członkowie KRASP w opublikowanym we wtorek apelu.
Читати ще o Rektorzy apelują o zapewnienie bezpieczeństwa zagranicznym studentom

29.11.2016
Kampania społeczna "Jestem dziennikarzem" opracowana przez Stowarzyszenie MediaTory to odpowiedź na niewielką świadomość społeczeństwa o działaniu mediów. Internauci i odbiorcy tradycyjnych środków przekazu często krytykują jakość dziennikarstwa, twierdząc, że jest ona coraz niższa. Tymczasem MediaTory od 10 lat pokazują, że dobre dziennikarstwo wciąż istnieje.
Читати ще o Studenci dziennikarstwa pokażą, jak świadomie i odpowiedzialnie korzystać z mediów