перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Spotkanie z Ocalonymi w ramach "Projektu Pamięć"

21.04.2017
19 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z serii "Projekt Pamięć” organizowane przez Stowarzyszenie All In UJ przy wyjątkowym udziale Katedry UNESCO ds. Edukacji o Holokauście. Tym razem gośćmi spotkania byli Gabriella Karin oraz Robert Geminder, którzy opowiedzieli, jak udało im się przeżyć okres zagłady Żydów podczas II wojny światowej. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka.
Читати ще o Spotkanie z Ocalonymi w ramach "Projektu Pamięć"
Studenci z UJ wyróżnieni w hackathonie KrakHack

27.03.2017
W weekend 18–19 marca 2017 w Krakowie odbył się hackathon KrakHack – burza mózgów, której celem było wykreowanie pomysłów na miasto przyszłości. Wśród wyróżnionych pomysłów znalazł się projekt studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Читати ще o Studenci z UJ wyróżnieni w hackathonie KrakHack
Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

24.03.2017
W piątek 24 marca rozpoczęła się kolejna edycja Dnia Otwartego UJ. Cykliczna impreza umożliwia wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertą uczelni, porozmawianie ze studentami i pracownikami naukowymi, a także zaznajomienie się z procesem rekrutacyjnym.
Читати ще o Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim
Pobiegną dla małych pacjentów szpitala dziecięcego

16.03.2017
Blisko 5 tysięcy osób weźmie udział w 14. Krakowskim Półmaratonie Marzanny i 3. Krakowskim Biegu z Dystansem dla Małych Serc. Impreza, z której dochód po raz drugi zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do ratowania dzieci z wadami serca, odbędzie się w najbliższą niedzielę. Trasa biegnie bulwarami wiślanymi, niedaleko Wawelu i urokliwymi zaułkami Starego Miasta. Biegi rozpocznie symboliczne utopienie marzanny.
Читати ще o Pobiegną dla małych pacjentów szpitala dziecięcego
UJ i Samsung będą współpracować przy rozwoju innowacyjnych technologii

14.03.2017
Porozumienie Uniwersytetu Jagiellońskiego i firmy Samsung, podpisane 14 marca w sali Senackiej Collegium Novum, zakłada współpracę badawczo-rozwojową, naukowo-badawczą oraz dydaktyczną. Umowę podpisali prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec i dyrektor zarządzający Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung Electronics Polska Youngmin Lee.
Читати ще o UJ i Samsung będą współpracować przy rozwoju innowacyjnych technologii