перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Nominacje i promocje

Pierwsi w tym roku doktorzy habilitowani wypromowani

28.05.2024
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym uczonych w dyscyplinach: nauki prawne, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki o komunikacji społecznej i mediach oraz ekonomia i finanse, które odbyły się we wtorek 28 maja w auli Collegium Maius UJ. Ośmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Pierwsi w tym roku doktorzy habilitowani wypromowani
Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA
rada uczelni

Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA

08.05.2024
Prof. Piotr Richter został powołany przez ministra spraw wewnętrznych i administracji w skład Rady Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA. Rada jest organem stanowiącym, inicjującym, opiniodawczym i doradczym instytutu w zakresie jego działalności oraz w sprawach rozwoju kadry naukowej i badawczo-technicznej.
Читати ще o Prof. Piotr Richter w Radzie Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA
Prof. Piotr de Bończa Bukowski odebrał nominację profesorską

26.04.2024
25 kwietnia prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie 52 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Jednym z nich jest Piotr de Bończa Bukowski z Instytutu Filologii Germańskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbyła się 25 kwietnia w Pałacu Prezydenckim.
Читати ще o Prof. Piotr de Bończa Bukowski odebrał nominację profesorską
Badacze z UJ odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim

27.03.2024
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne 82 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Nowi profesorowie reprezentują 52 instytucje naukowe, a najwięcej z nich wywodzi się z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość odbyła się we wtorek 26 marca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.
Читати ще o Badacze z UJ odebrali akty nominacyjne w Pałacu Prezydenckim
Troje nowych profesorów belwederskich w Uniwersytecie Jagiellońskim

19.02.2024
Prezydent Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. W tym gronie znalazło się troje przedstawicieli społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Reprezentują oni nauki medyczne i nauki o zdrowiu oraz nauki ścisłe i przyrodnicze. Uroczystość odbyła się w czwartek 15 lutego w Pałacu Prezydenckim.
Читати ще o Troje nowych profesorów belwederskich w Uniwersytecie Jagiellońskim