перейти до основного змісту

osiągnięcie

Uniwersyteccy badacze w gronie liderów innowacji

05.10.2015
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) rozstrzygnęło 6. edycję programu Lider. Dzięki wsparciu NCBR swoje innowacyjne projekty będą m.in. realizować dr Marcin Zieliński z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz dr Michał Świętosławski z Wydziału Chemii. Sukces w konkursie oznacza dla nich nie tylko wsparcie finansowe, ale także możliwość stworzenia i zarządzania własnym zespołem badawczym.
Читати ще o Uniwersyteccy badacze w gronie liderów innowacji
Dni Zero już za nami

05.10.2015
27 września zakończyła się kolejna edycja projektu dla świeżo upieczonych studentów pierwszego roku, czyli Dni Zero.
Читати ще o Dni Zero już za nami

03.10.2015
"Profesor jest ikoną uniwersytetu, jego wizytówką, reprezentuje swoją osobą wielkość Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz piękno humanistyki" - powiedział rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas spotkania w Bibliotece Jagiellońskiej, które odbyło się 3 października, dokładnie w 75. rocznicę urodzin prof. Franciszka Ziejki.
Читати ще o Jubileusz profesora Franciszka Ziejki. Wystawa w Bibliotece Jagiellońskiej i promocja książki
Orientalistyka UJ inauguruje swój 96. rok akademicki

02.10.2015
2 października 2015 r. w Auli Collegium Novum odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2015/2016 w Instytucie Orientalistyki UJ.
Читати ще o Orientalistyka UJ inauguruje swój 96. rok akademicki
Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"
nagrody

Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"

02.10.2015
Medale zostały przyznane profesorom Ottmarowi Schneckowi, Bernardowi Maciejewskiemu i Stephanowi Höferowi za ich wieloletnią, niezwykle owocną współpracę z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
Читати ще o Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"