перейти до основного змісту

relacja

Pobiegli dla małych pacjentów

14.09.2015
Ponad 1500 biegaczy i 142 tys. złotych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - to bilans sobotniego Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. Imprezę zorganizowano już po raz czwarty. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa zarówno pod względem frekwencji, jak i pozyskanych środków.
Читати ще o Pobiegli dla małych pacjentów

11.09.2015
Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów (European Universities Association, EUA), do którego należy Uniwersytet Jagielloński, wystosowało oświadczenie w związku z trwającymi pracami nad projektem budżetu Unii Europejskiej na rok 2016.
Читати ще o Oświadczenie EUA ws. programu Horyzont 2020 w budżecie Unii Europejskiej na rok 2016

11.09.2015
W piątek 11 września 2015 roku o godzinie 9:00 w Auditorium Maximum odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie".
Читати ще o Otwarcie konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych"
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
relacja

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015

09.09.2015
W dniach 9 i 10 września 2015 roku w Auditorium Maximum UJ maturzyści mają okazję po raz kolejny uczestniczyć w Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele szkół wyższych prezentują ofertę edukacyjną uczelni z regionu i całej Polski oraz odpowiadają na pytania kandydatów.
Читати ще o Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
"JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej

08.09.2015
36 pracowników administracyjnych z uczelni europejskich bierze udział w 2nd Erasmus Staff Training Week „JUst a Week". Spotkanie na Uniwersytecie Jagiellońskim potrwa do 11 września.
Читати ще o "JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej