перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Badaczki z UJ na premierowej liście rankingowej Miniatura 6
osiągnięcie

Badaczki z UJ na premierowej liście rankingowej Miniatura 6

18.05.2022
Już wkrótce dr hab. Katarzyna Dubas-Jakóbczyk, dr Magdalena Maciuszek i dr inż. Monika Stefańska z Uniwersytetu Jagiellońskiego będą mogły rozpocząć badania wstępne i pilotażowe dzięki finansowaniu z Narodowego Centrum Nauki (NCN). Badaczki znalazły się na pierwszej liście rankingowej szóstej edycji konkursu Miniatura na pojedyncze działania naukowe.
Читати ще o Badaczki z UJ na premierowej liście rankingowej Miniatura 6
Ewakuowano pacjentów i personel Szpitala Uniwersyteckiego

18.05.2022
We wtorek w nowej siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie znaleziono 2 podejrzane pakunki. Przybyłe na miejsce służby zarządziły ewakuację części kompleksu. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, które odbywają się regularnie i są doskonałą okazją do nauki, jak zachować w niestandardowych sytuacjach.
Читати ще o Ewakuowano pacjentów i personel Szpitala Uniwersyteckiego
Poznaliśmy wszystkich zwycięzców konkursu Mądra Książka Roku
nagrody

Poznaliśmy wszystkich zwycięzców konkursu Mądra Książka Roku

17.05.2022
Carl Zimmer, Monika Utnik-Strugała i Piotr Socha, Jacques Le Goff oraz Julita Mańczak i Jakub Małecki triumfowali w 7. edycji konkursu Mądra Książka Roku 2021. W tym roku tradycyjnie nominowanych było 10 książek dla dorosłych oraz 5 dla dzieci i młodzieży. Organizatorem plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński i portal Mądre Książki.
Читати ще o Poznaliśmy wszystkich zwycięzców konkursu Mądra Książka Roku
Koncert w 658. rocznicę założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego
kultura

Koncert w 658. rocznicę założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego

15.05.2022
W sobotę 14 maja w murach Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego obył się koncert z okazji 658. rocznicy założenia Uczelni przez króla Kazimierza Wielkiego. Słuchacze mieli okazję zapoznać się z najpiękniejszymi ariami i duetami operetkowymi oraz fragmentami z operowych arcydzieł Stanisława Moniuszki w wykonaniu artystów Opery Krakowskiej.
Читати ще o Koncert w 658. rocznicę założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego
Koncert plenerowy w Ogrodzie Botanicznym UJ
kultura

Koncert plenerowy w Ogrodzie Botanicznym UJ

14.05.2022
13 maja w Ogrodzie Botanicznym UJ odbył się koncert "Piotr Nalepa Breakout Tour", który dedykowany był pamięci Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej, założycielom zespołu Breakout. Hasłem przewodnim koncertu było "Stop wojnie - No War".
Читати ще o Koncert plenerowy w Ogrodzie Botanicznym UJ