Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

01.02.2017
Snowboardzistka Weronika Biela, studentka Wydziału Matematyki i Informatyki UJ oraz Wydziału Astronomii, Fizyki i Informatyki Stosowanej UJ, zdobyła złoty medal w slalomie równoległym podczas rozgrywanej w Ałmatach (Kazachstan) 28. Uniwersjady Zimowej.
więcej o Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ
Naukowcy z UJ zdobyli granty na polsko-francuskie badania
osiągnięcie

Naukowcy z UJ zdobyli granty na polsko-francuskie badania

27.01.2017
Dwa projekty zgłoszone przez badaczy z Wydziału Farmaceutycznego UJ CM oraz Wydziału Matematyki i Informatyki UJ zostaną zrealizowane w ramach polsko-francuskiego konkursu Polonium 2017/2018, którego koordynatorem w naszym kraju jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a po stronie francuskiej resorty spraw zagranicznych oraz szkolnictwa wyższego i badań. W programie nagrodzono 21 projektów.
więcej o Naukowcy z UJ zdobyli granty na polsko-francuskie badania
Student UJ uratował życie kobiecie podczas pożaru

16.01.2017
Mateusz Tatara, student II roku fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu, stał się bohaterem Jasienia koło Brzeska. 3 stycznia br. wyniósł z płonącego mieszkania sąsiadkę. Gdyby nie ta pomoc, kobieta nie przeżyłaby pożaru. Zginęłaby albo w płomieniach, albo na skutek zaczadzenia. - Nie czuję się bohaterem. Każdy z nas zareagowałby podobnie - mówi.
więcej o Student UJ uratował życie kobiecie podczas pożaru
UJ współpracuje z IBM przy tworzeniu nowatorskiej aplikacji

03.01.2017
Firma IBM we współpracy z Instytutem Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego pracuje nad rozwojem aplikacji Jane AI, pełniącej funkcję trenera osobistego. Aplikacja jest zaprojektowana w celu analizy danych dotyczących aktywności fizycznej i zachęcania użytkowników do regularnych ćwiczeń. Aplikacja Jane AI jest rozwijana w oparciu o rozwiązania znane z kognitywnego systemu Watson.
więcej o UJ współpracuje z IBM przy tworzeniu nowatorskiej aplikacji
Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG
nagrody

Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG

19.12.2016
Lucyna Bujok i Łukasz Duśko zostali laureatami konkursu stypendialnego zorganizowanego przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Wręczenie dyplomów odbyło się w piątek 16 grudnia podczas wydziałowego spotkania opłatkowego w Pałacu Larischa.
więcej o Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG