Udane występy studentek UJ w kadrze futsalu

Reprezentacja Polski w futsalu wygrała rozgrywany w dniach 9-11 grudnia w Ostrawie Turniej Państw Wyszehradzkich. W kadrze wystąpiło 5 zawodniczek występujących na co dzień w drużynie AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego: bramkarka Karolina Klabis, grająca z opaską kapitana Justyna Maziarz, a także Magdalena Knysak, Kinga Wilk i Natalia Sitarz.

W pierwszym meczu turnieju Polki zremisowały z Słowacją 1:1. Takim samym wynikiem zakończyło się też kolejne spotkanie z reprezentacją czeskiego regionu Morawy. Podopieczne Wojciecha Weissa, aby zwyciężyć w całym turnieju, w ostatnim spotkaniu musiały pokonać gospodynie różnicą co najmniej dwóch bramek. Ostatecznie Polski ograły Czeszki 5:2 i zajęły 1. miejsce.

Upamiętnienie 40. rocznicy śmierci Karola Estreichera młodszego

Politolog z UJ z nową rolą w International Studies Association