Miasto Kraków uhonorowało dr. Bronisława Maja

Miasto Kraków uhonorowało dr. Bronisława Maja

25.11.2015
Dr Bronisław Maj z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego został laureatem Nagrody Miasta Krakowa (NMK), przyznawanej w uznaniu wybitnych osiągnięć i dokonań, mających związek z Grodem Kraka. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się we wtorek 24 listopada br. w magistracie.
więcej o Miasto Kraków uhonorowało dr. Bronisława Maja
Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
więcej o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP

29.10.2015
Prof. Wojciech Bałus z Wydziału Historycznego, prof. Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji oraz dr hab. Adam Chuderski z Wydziału Filozoficznego zostali laureatami subsydiów profesorskich Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP) 18. edycji programu Mistrz. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 28 października na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
więcej o Wybitni uniwersyteccy uczeni uhonorowani przez FNP
Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy

Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy

26.10.2015
Prof. Janusz Skalski oraz dr hab. Maciej Kowalczyk znaleźli się w gronie uhonorowanych tytułami Portrety Polskiej Medycyny 2015. Wręczenie wyróżnień zwieńczyło pierwszy dzień 11. edycji Forum Rynku Zdrowia, jednej z najbardziej opiniotwórczych debat o stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Co roku w dyskusji uczestniczy ponad tysiąc przedstawicieli środowiska medycznego oraz administracji publicznej i samorządowej.
więcej o Prestiżowe nagrody dla uniwersyteckich lekarzy
Absolwenci WPiA UJ laureatami konkursów Urzędu Patentowego RP

23.10.2015
W XIII edycji konkursów o tematyce związanej z własnością intelektualną nagrodzono i wyróżniono ośmioro absolwentów i doktorantów z Wydziału Prawa i Administracji UJ.
więcej o Absolwenci WPiA UJ laureatami konkursów Urzędu Patentowego RP