Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody

nagrody

Badacze z UJ z nagrodami ministra nauki i szkolnictwa wyższego

06.12.2018
Kilkunastu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało uhonorowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW). Wyróżnienia przyznawane są co roku za wybitne osiągnięcia naukowe, naukowo-techniczne, dydaktyczne i za całokształt dorobku. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ubiegły poniedziałek w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.
więcej o Badacze z UJ z nagrodami ministra nauki i szkolnictwa wyższego
nagrody

Nagroda dla doktor Agaty Dworzak

04.12.2018
Doktor Agata Dworzak z Instytutu Historii Sztuki UJ została laureatką LXIII Konkursu im. ks. prof. dr Szczęsnego Dettloffa za prace naukowe młodych historyków sztuki, w kategorii prac niepublikowanych za rozprawę doktorską „Działalność Polejowskich - lwowskiej rodziny artystycznej w drugiej połowie XVIII wieku”.
więcej o Nagroda dla doktor Agaty Dworzak
nagrody

Dr Dobrosława Horzela wyróżniona przez Stowarzyszenie Historyków Sztuki

29.11.2018
Doktor Dobrosława Horzela z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego została laureatką Nagrody im. prof. Jerzego Z. Łozińskiego przyznawaną przez Stowarzyszenie Historyków Sztuki.
więcej o Dr Dobrosława Horzela wyróżniona przez Stowarzyszenie Historyków Sztuki
nagrody

Badacze z WBBiB UJ nagrodzeni za artykuł w "Circulation Research"

28.11.2018
Praca "Induced Pluripotent Stem Cell (iPSC)–Derived Extracellular Vesicles Are Safer and More Effective for Cardiac Repair Than iPSCs", przygotowana pod kierunkiem dr hab. Ewy Zuby-Surmy, prof. UJ z Zakładu Biologii Komórki Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, została uznana za jeden z pięciu najlepszych artykułów opublikowanych w 2018 roku w renomowanym czasopiśmie kardiologicznym "Circulation Research".
więcej o Badacze z WBBiB UJ nagrodzeni za artykuł w "Circulation Research"
nagrody

Nagroda Polskiego Towarzystwa Fizycznego dla naukowca z UJ

22.11.2018
Polskie Towarzystwo Fizyczne (PTF) doceniło osiągnięcia doktora Witolda Zawadzkiego z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, przyznając mu nagrodę PTF za popularyzację fizyki i medal im. Krzysztofa Ernsta.
więcej o Nagroda Polskiego Towarzystwa Fizycznego dla naukowca z UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj