Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody

mobilna

Prof. Franciszek Ziejka nagrodzony złotym medalem "Gloria Artis"

17.05.2019
17 maja w Muzeum Narodowym w Krakowie odbyło się spotkanie autorskie z prof. Franciszkiem Ziejką, poświęcone promocji jego najnowszych książek: "Tragiczny los artysty: Artur Grottger - Franciszek Wyspiański - Stanisław Wyspiański" oraz "Podróże pisarzy. Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Henryk Sienkiewicz i inni", które ukazały się nakładem Wydawnictwa Universitas. W trakcie spotkania były rektor UJ został nagrodzony medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
więcej o Prof. Franciszek Ziejka nagrodzony złotym medalem "Gloria Artis"
nagrody

Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich

15.05.2019
Gala, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów przyznawanych przez Samorząd Studentów UJ nagród, odbyła się 14 maja w Auditorium Maximum UJ. Zaszczytne wyróżnienie ustanowione zostało przez studentów w poczuciu wdzięczności i jako wyraz uznania dla osób oraz instytucji, które swoją działalnością zasłużyły się dla społeczności akademickiej.
więcej o Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich
nagrody

Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

29.04.2019
"Wiatraki" dr. hab. Krzysztofa Zajasa, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymały tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca Maja. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o Krakowie. Wręczenie nagrody połączone z wieczorem autorskim odbędzie się 30 maja br. (godz. 18.00) w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków (ul. Szczepańska 1).
więcej o Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca
nagrody

Nagroda al-Farabiego dla prof. Anny Krasnowolskiej

19.03.2019
Wydział Nauk Humanistycznych i Literatury Uniwersytetu Teherańskiego uhonorował prof. Annę Krasnowolską z Instytutu Orientalistyki UJ za jej ogromny wkład w badania i propagowanie kultury oraz literatury perskiej.
więcej o Nagroda al-Farabiego dla prof. Anny Krasnowolskiej
nagrody mobilna

Poczwórny sukces UJ w konkursie Genius Universitatis

08.03.2019
Uniwersytet Jagielloński zdobył aż 4 nagrody w tegorocznym konkursie na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej Genius Universitatis 2019. Organizowany przez Wydawnictwo Perspektywy konkurs ma na celu propagowanie nowoczesnych i nowatorskich praktyk oraz narzędzi marketingowych stosowanych przez uczelnie, a także wspieranie rekrutacji na studia oraz promocję biorących w nim udział szkół wyższych.
więcej o Poczwórny sukces UJ w konkursie Genius Universitatis

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj