Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagrody

nagrody

Nagroda NCN za nowatorską koncepcję normatywności prawa

10.10.2018
Profesor Bartosz Brożek z Wydziału Prawa i Administracji został laureatem tegorocznej Nagrody Narodowego Centrum Nauki (NCN). To niezwykle prestiżowe wyróżnienie otrzymał za nowatorską koncepcję normatywności prawa oraz innych systemów normatywnych. Uroczystość, którą poprowadziła Grażyna Torbicka, tradycyjnie odbyła się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
więcej o Nagroda NCN za nowatorską koncepcję normatywności prawa
nagrody

RefoRC Paper Award dla Jakuba Koryla z Wydziału Polonistyki

09.10.2018
Dr Jakub Koryl z Katedry Historii Literatury Staropolskiej Wydziału Polonistyki UJ został laureatem tegorocznej RefoRC Paper Award, prestiżowej nagrody w konkursie na najlepszy publiczny odczyt na temat reformacji. Konkurs jest corocznie organizowany przez międzynarodowe konsorcjum naukowe RefoRC, obecnie najważniejszą na świecie międzyuczelnianą organizację skupioną na badaniach nad reformacją i chrześcijaństwem wczesnonowożytnym.
więcej o RefoRC Paper Award dla Jakuba Koryla z Wydziału Polonistyki
nagrody i wyróżnienia

UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

01.10.2018
W dniach 27-29 września w Lublinie odbył się Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, w którym uczestniczyło kilkuset pionierów chirurgii laparoskopowej i najwybitniejszych specjalistów z całego świata. Nagrodę główną wydarzenia odebrał dr hab. Michał Pędziwiatr z Kliniki Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich II Katedry Chirurgii UJ CM za cykl prac na temat laparoskopowych operacji wyrostka robaczkowego.
więcej o UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
nagrody

Nagrody Miasta Krakowa dla trojga wybitnych profesorów z UJ

24.07.2018
Profesorowie Agnieszka Słowik i Tadeusz Popiela oraz Stanisław Grodziski - to laureaci tegorocznej Nagrody Miasta Krakowa 2018. Uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów odbędzie się w październiku br.
więcej o Nagrody Miasta Krakowa dla trojga wybitnych profesorów z UJ
nagrody

Premier RP nagrodził naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.07.2018
Dziewięcioro pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało laureatami nagród Prezesa Rady Ministrów za rok 2017. Wyróżnienia przyznawane są od 1994 roku za działalność naukową, naukowo-techniczną, artystyczną, rozprawy habilitacyjne i doktorskie.
więcej o Premier RP nagrodził naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj