Wizyty

Uniwersytet Jagielloński gościł rektora największej meksykańskiej uczelni

Uniwersytet Jagielloński gościł rektora największej meksykańskiej uczelni

28.03.2018
28 marca 2018 r. z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Dr Enrique Graue Wiechers, rektor Narodowego Uniwersytetu Autonomicznego Meksyku (UNAM) - najstarszego północnoamerykańskiego uniwersytetu i największej uczelni w Ameryce Łacińskiej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł rektora największej meksykańskiej uczelni
Ambasador Pakistanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Pakistanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

15.03.2018
15 marca 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ambasador Pakistanu w Polsce Shafquat Ali Khan. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Pakistanu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Ambasador Nowej Zelandii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Nowej Zelandii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

29.01.2018
29 stycznia 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła ambasador Nowej Zelandii w Polsce Pani Mary Thurston. W murach Collegium Novum przyjęli Ją prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian oraz prof. Piotr Laidler z Zespołu ds. Internacjonalizacji UJ.
więcej o Ambasador Nowej Zelandii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chinach

Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chinach

13.12.2017
W skład delegacji z Uniwersytetu Jagiellońskiego weszli, obok rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka: pełnomocnik rektora ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek, dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych prof. Zdzisław Mach, dyrektor Instytutu Konfucjusza dr Joanna Wardęga i dr Małgorzata Osińska.
więcej o Przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chinach
UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią

UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią

30.11.2017
30 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie z delegacją Dalian University of Foreign Languages – jednej z wiodących chińskich uczelni językowych, obecnie oferującej również studia w wielu innych dziedzinach.
więcej o UJ rozwija współpracę z chińską uczelnią