20170220

JU ESN Orientation Week

Data: 20.02.2017 - 26.02.2017
Czas rozpoczęcia: 10:00
Organizator: JU Erasmus Student Network, JU International Students Mobility Office
JU ESN Orientation Week

Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ zapraszają wszystkich studentów zagranicznych do udziału w akcji Orientation Week, która odbędzie się w dniach 20–26 lutego 2017. To znakomita okazja do odkrycia Krakowa, lepszego poznania Uniwersytetu Jagiellońskiego i zaprzyjaźnienia się w innymi studentami oraz członkami ESN UJ.

Orientation Week będzie składać się z wielu interesujących wydarzeń, takich jak wycieczki, warsztaty, kurs podstawowej polszczyzny, gry miejskie , i o wiele więcej. Szczegółowy program można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku ESN UJ. Aby wziąć udział w Orientation Week, należy zarejestrować się za pomocą formularzy udostępnionych przez organizatorów.