Wydarzenia studenckie

wydarzenie studenckie rada uczelni

Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

28.06.2019
28 czerwca w Librarii Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste podsumowanie upływającej kadencji Samorządu Studentów UJ. Ogłoszono także nazwisko nowej przewodniczącej tej organizacji - po długich obradach, które toczyły się minionej nocy, na stanowisko wybrana została Marcelina Kościołek. W spotkaniu udział wzięli członkowie kolegium rektorskiego, kanclerz i kwestor UJ.
więcej o Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ
wydarzenie studenckie

Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

29.05.2017
Celem wydarzenia, które odbyło się 26 maja była prezentacja kultur i krajów pochodzenia studentów Centrum.
więcej o Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ
wydarzenie studenckie

Exit room Afryka

26.05.2017
24 maja w jednym z budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Wenecja 2, zrobiło się bardzo ciepło. Jak to możliwe?
więcej o Exit room Afryka
mobilna

Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT

27.02.2017
27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach. Po raz 3. zwycięzcę w kategorii Najpopularniejszy Student Zagraniczny wskazała także publiczność w drodze głosowania. Wyróżnienie to, jak również nagrodę w kategorii studia magisterskie, otrzymał Omar Al-Obaidi, student kierunku lekarsko-dentystycznego w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.
więcej o Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT
mobilna

JU ESN Orientation Week

20.02.2017
Erasmus Student Network UJ oraz Dział Międzynarodowej Wymiany Studenckiej UJ zapraszają wszystkich studentów zagranicznych do udziału w akcji Orientation Week, która odbędzie się w dniach 20–26 lutego 2017. To znakomita okazja do odkrycia Krakowa, lepszego poznania Uniwersytetu Jagiellońskiego i zaprzyjaźnienia się w innymi studentami oraz członkami ESN UJ.
więcej o JU ESN Orientation Week