Promocje doktorskie Wydziału BiNOZ oraz Wydziału FAiIS

11.05.2010
Trzynaście promowanych osób złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału BiNOZ oraz Wydziału FAiIS
nagrody

Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ

11.05.2010
W Urzędzie Miasta Krakowa wręczono Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ przyznawane za zasługi na rzecz pojednania polsko-żydowskiego i chrześcijańsko-żydowskiego. Nagrody otrzymali profesor Joanna Tokarska-Bakir i redaktor Bogdan Białek.
więcej o Wręczenie Nagrody im. ks. Stanisława Musiała SJ
nagrody

Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
Profesor Jan Kulig – kierownik I Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej UJ CM otrzymał tytuły honorowego członka dwóch zagranicznych towarzystw medycznych.
więcej o Zagraniczne laury dla profesora Jana Kuliga

09.05.2010
28 kwietnia 2010 roku Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na 3 stanowiska profesora zwyczajnego i 7 stanowisk profesora nadzwyczajnego.
więcej o Senat UJ zaakceptował wnioski o mianowanie na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego

Kwietniowe wieści z aren sportowych

09.05.2010
W kwietniu sportowcy-studenci spod znaku skrzyżowanych rektorskich bereł mocno pracowali na punkty w klasyfikacjach generalnych Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o Kwietniowe wieści z aren sportowych