Lista wiadomości

11.06.2010
Jesteś pasjonatem? Posiadasz zdolności programistyczne? Te bezpłatne studia są dla Ciebie! Do podjęcia studiów upoważnione są osoby posiadające wiedzę i umiejętności z zakresu pro­gra­mo­wa­nia.
więcej o Nowe studia II stopnia: Produkcja gier wideo, Modelowanie i animacja 3D, Projektowanie gier wideo

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska

11.06.2010
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum otrzymał dofinansowanie dla projektu pn.: „Modernizacja Katedry Ginekologii i Położnictwa UJ CM w Krakowie – przebudowa istniejących bloków porodowych wraz z wyposażeniem"
więcej o Dla rozwoju infrastruktury i środowiska
nauka

Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

11.06.2010
Uniwersytet Jagielloński wraz z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie utworzy międzyuczelniane „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej".
więcej o Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

10.06.2010
Temat zmagań stanowiła rekalibracja systemu oceny ryzyka kredytowego w oparciu o dane obciążone. Grzegorz Harańczyk zostawił w pobitym polu wielu konkurentów z całego świata reprezentujących czołowe ośrodki akademickie i firmy zajmujące się eksploracją danych.
więcej o Doktorant UJ Grzegorz Harańczyk zdobył pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie eksploracji danych PAKDD-2010 Data Mining Competition

Letnie Biuro Rekrutacji

09.06.2010
Od 8 czerwca działa na dziedzińcu Collegium Novum UJ Letnie Biuro Rekrutacji. Zapraszamy na studia na UJ.
więcej o Letnie Biuro Rekrutacji