Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Złoty medal "Plus ratio quam vis" dla ks. prof. Michała Hellera

Złoty medal "Plus ratio quam vis" dla ks. prof. Michała Hellera

15.03.2016
Medal wręczył rektor UJ prof. Wojciech Nowak w towarzystwie prorektora UJ prof. Stanisława Kistryna podczas benefisu zorganizowanego w 80. rocznicę urodzin wybitnego filozofa i kosmologa. Uroczystość odbyła się 12 marca w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.
więcej o Złoty medal "Plus ratio quam vis" dla ks. prof. Michała Hellera
Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016

Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016

26.02.2016
Wyniki konkursu na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej ogłoszono podczas Gali Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016, która odbyła się 26 lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016
Posiedzenie Kapituły Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

Posiedzenie Kapituły Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

22.01.2016
Kapituła obradująca pod przewodnictwem JM Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka dokonała wyboru laureatów spośród kandydatów nominowanych wcześniej przez Klub Chrześcijan i Żydów „Przymierze".
więcej o Posiedzenie Kapituły Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

15.12.2015
Sukces odniosły także dwie magistrantki z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - III nagrodę w konkursie otrzymała praca Evgeniyi Prikhodko, a wyróżnienie przyznano Iwonie Jakubas.
więcej o Katarzyna Gad z Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój"
StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

15.12.2015
W ubiegły piątek rozstrzygnięto 5. edycję konkursu StRuNa dla najlepszych kół naukowych w Polsce. Statuetki i dyplomy przyznano w pięciu kategoriach: Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku, Opiekun Roku oraz Projekt Roku. Laureatów wyłoniło jury złożone z wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych i byłych członków kół naukowych.
więcej o StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik