Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

11.12.2015
Kapituła Nagrody, która obradowała pod przewodnictwem prof. Michała Pułaskiego, podjęła decyzję, że w 15. edycji konkursu spośród siedmiu nominowanych prac nagrodę główną otrzyma praca dr. hab. Andrzeja Dubickiego, zaś nagrodę honorową odbiorą prof. dr hab. Idizi Panic i dr hab. Krzysztof Nowak.
więcej o Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego
Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
więcej o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla dr. hab. Wiesława Babika

Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla dr. hab. Wiesława Babika

07.10.2015
Dr hab. Wiesław Babik z Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego został laureatem nagrody Narodowego Centrum Nauki (NCN). Biologa ewolucyjnego, który na co dzień pracuje w Instytucie Nauk o Środowisku, nagrodzono w obszarze nauk o życiu. Kapituła przyznała mu wyróżnienie za badania nad ewolucją adaptatywną zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem zmienności genów MHC.
więcej o Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla dr. hab. Wiesława Babika
Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"
nagrody

Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"

02.10.2015
Medale zostały przyznane profesorom Ottmarowi Schneckowi, Bernardowi Maciejewskiemu i Stephanowi Höferowi za ich wieloletnią, niezwykle owocną współpracę z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Przyjaciele UJ z Reutlingen uhonorowani medalem „Plus ratio quam vis"
Prof. Walentyna Balwierz osobowością roku w małopolskiej służbie zdrowia

Prof. Walentyna Balwierz osobowością roku w małopolskiej służbie zdrowia

28.09.2015
Zakończyła się kolejna edycja konkursu "Lekarz Małopolski)" organizowana przez "Gazetę Krakowską", którego celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych lekarzy, przychodni i szpitali posiadających zatrudnienie bądź adres działalności na terenie Małopolski. W gronie laureatów znaleźli się lekarze z Szpitala Uniwersyteckiego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.
więcej o Prof. Walentyna Balwierz osobowością roku w małopolskiej służbie zdrowia