Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta mobilna

JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

11.10.2022
11 października 2022 r. na najstarszej polskiej uczelni gościł Jego Królewska Wysokość książę Turki Al Faisal Abdulaziz Al Saud z Królestwa Arabii Saudyjskiej. Wizyta odbyła się z okazji 90. rocznicy nawiązania bilateralnych stosunków pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską oraz upamiętniającej to wydarzenie konferencji naukowej.
więcej o JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Konsul generalna USA z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Konsul generalna USA z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.10.2022
4 października 2022 roku rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel gościł w Collegium Novum konsul generalną Stanów Zjednoczonych w Krakowie Erin Nickerson. W spotkaniu wzięli również udział prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec oraz specjalistka ds. kultury i edukacji w konsulacie USA Maria Brzostek.
więcej o Konsul generalna USA z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Profesor Dorota Malec przyjęła ambasador Irlandii w Polsce

Profesor Dorota Malec przyjęła ambasador Irlandii w Polsce

11.07.2022
Okazją do spotkania prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Doroty Malec z Emer O’Connell stał się przyjazd do Krakowa Christophera i Catherine Heaney’ów, dzieci Seamusa Heaney’a, który w 2005 r. otrzymał tytuł doktora honoris causa UJ. Potomkowie noblisty odwiedzili miejsce związane z tamtą uroczystością - aulę Collegium Novum, w której znajduje się portret Mikołaja Kopernika, niedawno wypożyczony do National Gallery w Londynie.
więcej o Profesor Dorota Malec przyjęła ambasador Irlandii w Polsce
Ambasador Kolumbii w Polsce z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Kolumbii w Polsce z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

24.06.2022
23 czerwca prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec spotkała się z ambasadorem Kolumbii Assadem José Jaterem Peñą . Podczas rozmowy, w której uczestniczyły również Konsul Honorowa Republiki Kolumbii w Krakowie Joanna Natasza Wais oraz kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej dr inż. Izabela Zawiska, poruszone zostały m.in. kwestie związane z współpracą uniwersytetu z partnerami z Kolumbii, w tym wyjazdami studentów i pracowników w ramach programu Erasmus+.
więcej o Ambasador Kolumbii w Polsce z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Ambasador Japonii w Polsce z wizytą na UJ

Ambasador Japonii w Polsce z wizytą na UJ

14.06.2022
Prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec spotkała się 13 czerwca ambasadorem Japonii Miyajimą Akio. W spotkaniu uczestniczyli również dziekan Wydziału Filologicznego UJ prof. Władysław Witalisz, kierownik Zakładu Japonistyki i Sinologii UJ prof. Stanisław Meyer, przedstawicielka DWM UJ Adriana Hołub-Palonka oraz dyrektorka Wydziału Informacji i Kultury ambasady Japonii Makino Michiko.
więcej o Ambasador Japonii w Polsce z wizytą na UJ