Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Świat rekrutacji - co zrobić, by aplikować skutecznie?

Celem pierwszego warsztatu będzie wprowadzenie w świat rekrutacji, wyposażenie uczestników w podstawową wiedzę, która pozwoli czuć się pewnie na rynku pracy (jak zachowywać się na rozmowie, jak szukać informacji o firmie, jak przygotować się do szukania pracy).

Warsztat zostanie podzielony na dwie części:
- dokumenty aplikacyjne (CV i LM) - co powinny zawierać, a czego należy unikać
- rozmowa rekrutacyjna - jak zrobić pozytywne wrażenie i sprawić, by pracodawca zaproponował nam pracę; najczęściej popełniane błędy podczas rozmowy kwalifikacyjnej; informacja o elementach procesów rekrutacyjnych (np. Assessment Center).

Warsztat odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Gościnnego UJ, ul. Floriańska 49.  
12 kwietnia (czwartek) 2018 r. w godz. 16:30 – 18:30.

Po zakończeniu warsztatu podane zostaną terminy konsultacji indywidualnych. Głównymi tematami zajęć indywidualnych będą:
- poprawienie umiejętności pisania życiorysu zawodowego, analiza obecnego CV, ew. stworzenie nowej wersji życiorysu
- rozwinięcie umiejętności szukania pracy (gdzie szukać, jak aplikować)
- próbna rozmowa rekrutacyjna wraz z feedbackiem

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z p. Edytą Sander proszone są o zarejestrowanie się: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/UQYLTVSG

Zapisy trwają do wtorku 3 kwietnia br.

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mailem Regulamin Projektu Mentoringowego oraz formularz aplikacyjny. Zapoznanie się z treścią Regulaminu, wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz podpisanie go i przesłanie na adres alumni@uj.edu.pl z dopiskiem w tytule „Edyta Sander” jest warunkiem niezbędnym do zakończenia procesu aplikacyjnego. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Potwierdzenie przyjęcia aplikacji prześlemy w e-mailu zwrotnym. Terminy zajęć mogą ulec zmianie.

Edyta Sander
Absolwentka m.in. filologii wschodniosłowiańskiej na UJ oraz  Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. Puszkina w Moskwie i Trinity College Dublin. Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i prowadzeniu działań employer brandingowych na studenckim rynku pracy. Odpowiadała m.in. za relacje z uczelniami w State Street Banku, była również kierownikiem biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie w agencji employer brandingowej odpowiada za planowanie i prowadzenie działań komunikacyjnych oraz tworzenie strategii wizerunkowych.
 

Data opublikowania: 23.03.2018
Osoba publikująca: Piotr Rapciak
Biuro Karier

Widok zawartości stron Widok zawartości stron