Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

18
środa
18.10.2017
Trwające
Powrót Czapskiego
Calendar Powrót Czapskiego

17.10.2017 - 18.10.2017

Muzeum Narodowe w Krakowie i Katedra Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej Wydziału Polonistyki UJ zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej "Powrót Czapskiego", która odbędzie się w dniach 17-18 października 2017 roku w Krakowie.
więcej o Powrót Czapskiego
Wkrótce
Autobiografia w literaturze i sztuce
Calendar Autobiografia w literaturze i sztuce

19.10.2017 - 22.10.2017

Instytut Filologii Germańskiej UJ, Fundacja Aleksandra von Humboldta oraz Instytut Filologii Germańskiej UŁ zapraszają na międzynarodową konferencję "Autobiografia w literaturze i sztuce". Wydarzenie wpisuje się w cykl konferencji mających na celu integrację i zacieśnienie współpracy między stypendystami z danego kraju reprezentującymi daną dziedzinę nauk z wybitnymi przedstawicielami tej dziedziny na świecie oraz młodymi badaczami z kraju i zagranicy.
więcej o Autobiografia w literaturze i sztuce
Konferencja Humboldt-Kolleg "Autobiografie in der Literatur und den Künsten" / "Autobiografia w literaturze i sztuce"
Calendar Konferencja Humboldt-Kolleg

19.10.2017 - 22.10.2017

Wydarzenie wpisuje się w cykl konferencji współfinansowanych ze środków Fundacji Aleksandra von Humboldta, mających na celu integrację i zacieśnienie współpracy między stypendystami z danego kraju, reprezentującymi daną dziedzinę nauk, z wybitnymi przedstawicielami tej dziedziny na świecie oraz młodymi badaczami z kraju i zagranicy, stojącymi u progu kariery akademickiej.
więcej o Konferencja Humboldt-Kolleg "Autobiografie in der Literatur und den Künsten" / "Autobiografia w literaturze i sztuce"
W 40. rocznicę śmierci profesora Mieczysława Karasia
Calendar W 40. rocznicę śmierci profesora Mieczysława Karasia

20.10.2017 - 21.10.2017

W 2017 roku przypada 40. rocznica śmierci wybitnego językoznawcy, rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyrektora Instytutu Filologii Polskiej i długoletniego kierownika Katedry Języka Polskiego UJ prof. Mieczysława Karasia. Z tej okazji Wydział Polonistyki UJ organizuje dwudniową Ogólnopolską Konferencję Naukową "Historia języka i dialektologia w nowych kontekstach interpretacyjnych. In memoriam Miecislai Karaś".
więcej o W 40. rocznicę śmierci profesora Mieczysława Karasia
Geografia i Gospodarka Przestrzenna w badaniach Młodych Naukowców - stan obecny i wyzwania przyszłości
Calendar Geografia i Gospodarka Przestrzenna w badaniach Młodych Naukowców - stan obecny i wyzwania przyszłości

20.10.2017 - 22.10.2017

Będzie to 6. edycja tego wydarzenia, które corocznie daje możliwość spotkania się środowiska młodych badaczy, podejmujących badania geograficzne. Organizatorzy po raz pierwszy zaproszenie do udziału w konferencji kierują także do naukowców, którzy w swej pracy naukowej podejmują nie tylko zagadnienia związane z geografią, ale i gospodarką przestrzenną. Jest to odpowiedź na rosnące znaczenie tej dyscypliny naukowej i jej silne powiązania z geografią.
więcej o Geografia i Gospodarka Przestrzenna w badaniach Młodych Naukowców - stan obecny i wyzwania przyszłości
"Conrad i (pop)teksty". Ogólnopolska konferencja naukowa
Calendar

21.10.2017 - 22.10.2017

W bieżącym roku przypada 160. rocznica urodzin pisarza. Konferencja ma na celu refleksję nad rozmaitymi sposobami i obszarami rezonowania twórczości Conrada.
więcej o "Conrad i (pop)teksty". Ogólnopolska konferencja naukowa
Czas i to, co inne
Calendar Czas i to, co inne

23.10.2017 - 24.10.2017

Instytut Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Facta Ficta w Krakowie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Czas i to, co inne". Dwudniowe obrady odbędą się na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Czas i to, co inne
Międzynarodowy Tydzień Facylitacji
Calendar Międzynarodowy Tydzień Facylitacji

23.10.2017 - 25.10.2017

To coroczna inicjatywa International Association of Facilitators (IAF) propagująca ideę facylitacji oraz korzyści, jakie przynosi. Trzecia polska edycja organizowana przez Wszechnicę UJ odbędzie się w dniach 23-25 października. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak wspierać współpracę, współmyślenie i współdziałanie w organizacjach.
więcej o Międzynarodowy Tydzień Facylitacji
Małopolskie Forum Bibliotek 2017
Calendar Małopolskie Forum Bibliotek 2017

25.10.2017 - 26.10.2017

Celem zorganizowanego w stulecie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich wydarzenia jest integracja szeroko pojętego środowiska związanego z polskim bibliotekarstwem - pracowników bibliotek, bibliotekoznawców i bibliotekarzy, wreszcie przedstawicieli firm oferujących usługi dla bibliotek oraz ich odbiorców.
więcej o Małopolskie Forum Bibliotek 2017
Słowiańskie przyjemności 3: Wielojęzyczność
Calendar Słowiańskie przyjemności 3: Wielojęzyczność

26.10.2017 - 28.10.2017

Instytut Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na konferencję naukową "Słowiańskie przyjemności 3: Wielojęzyczność", która odbędzie się w Collegium Maius. Będzie to już trzecia z kolei w jesiennym cyklu konferencji inspirowanych szeroko rozumianą antropologią codzienności.
więcej o Słowiańskie przyjemności 3: Wielojęzyczność
Trendy, rozwój, szkolenie, przyszłość narciarstwa w krajach Europy Środkowo-Zachodniej
Calendar Trendy, rozwój, szkolenie, przyszłość narciarstwa w krajach Europy Środkowo-Zachodniej

27.10.2017 - 29.10.2017

Biuro Sportu UJ zaprasza na pierwszą międzynarodową konferencję dla dydaktyków, trenerów, instruktorów i pasjonatów narciarstwa "Trendy, rozwój, szkolenie, przyszłość narciarstwa w krajach Europy Środkowo-Zachodniej", która odbędzie się w dniach 27-29 października 2017 w Auli Collegium Novum UJ.
więcej o Trendy, rozwój, szkolenie, przyszłość narciarstwa w krajach Europy Środkowo-Zachodniej
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj