Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

24
piątek
24.03.2017
Wkrótce
26. Dzień Alergii i Pulmonologii
Calendar 26. Dzień Alergii i Pulmonologii

25.03.2017

II Katedra Chorób Wewnętrznych im. prof. Andrzeja Szczeklika UJ CM zaprasza lekarzy alergologów, pulmonologów, internistów i lekarzy rodzinnych do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej "XXVI Dzień Alergii i Pulmonologii".
więcej o 26. Dzień Alergii i Pulmonologii
Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami
Calendar Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami

27.03.2017 - 28.03.2017

Kwartalnik "International Journal of Contemporary Management" zaprasza do udziału w konferencji naukowej "Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami". Wydarzenie ma na celu integrację środowiska naukowego badającego innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami, wymianę poglądów, prezentację oraz dyskusję naukową na temat kształtowania instrumentarium zarządzania organizacjami.
więcej o Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami
Doskonałość edukacji akademickiej - jak przeorientować uczelnie na jakość kształcenia?
Calendar Doskonałość edukacji akademickiej - jak przeorientować uczelnie na jakość kształcenia?

29.03.2017 - 30.03.2017

Rejestracja na konferencję programową Narodowego Kongresu Nauki, która odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, rozpocznie się na około 3 tygodnie przed wydarzeniem. Informacja o tym wraz z linkiem do formularza rejestracyjnego znajdzie się na stronie www.nkn.gov.pl, a także na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Doskonałość edukacji akademickiej - jak przeorientować uczelnie na jakość kształcenia?
Nasz język ojczysty: etyka i estetyka słowa
Calendar Nasz język ojczysty: etyka i estetyka słowa

31.03.2017 - 01.04.2017

Koło Naukowe Językoznawców Studentów UJ im. Mieczysława Karasia wraz z Zespołem Etyki Słowa Rady Języka Polskiego PAN mają przyjemność zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową "Nasz język ojczysty: etyka i estetyka słowa" oraz warsztaty dla studentów i doktorantów. Wydarzenie skierowane jest do studentów i doktorantów filologii polskiej, a także dziennikarstwa, kulturoznawstwa, medioznawstwa oraz kierunków pokrewnych.
więcej o Nasz język ojczysty: etyka i estetyka słowa
Międzynarodowa konferencja "Opieka u kresu życia nad osobami starszymi w placówkach opiekuńczych"
Calendar Międzynarodowa konferencja

31.03.2017 - 01.04.2017

Katedra Epidemiologii i Medycyny Zapobiegawczej oraz Katedra Chorób Wewnętrznych i Gerontologii Wydziału Lekarskiego UJ CM zapraszają na międzynarodową konferencję "Opieka u kresu życia nad osobami starszymi w placówkach opiekuńczych". Patronat honorowy nad konferencją objęli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki.
więcej o Międzynarodowa konferencja "Opieka u kresu życia nad osobami starszymi w placówkach opiekuńczych"
Przestępczość przeciwko obrotowi gospodarczemu
Calendar Przestępczość przeciwko obrotowi gospodarczemu

03.04.2017 - 04.04.2017

Koło Naukowe Kryminologii TBSP Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Kryminologicznej "Przestępczość przeciwko obrotowi gospodarczemu i interesom finansowym państwa", która odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia br. w Collegium Novum. Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony panelom studencko-doktoranckim. W drugim dniu odbędą się wystąpienia ekspertów.
więcej o Przestępczość przeciwko obrotowi gospodarczemu
III Tydzień Pracy Socjalnej w Krakowie
Calendar III Tydzień Pracy Socjalnej w Krakowie

03.04.2017 - 08.04.2017

Instytut Socjologii UJ zaprasza do wzięcia udziału w III Tygodniu Pracy Socjalnej w Krakowie, organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej PSSPS we współpracy m. in. z Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Instytutem Terapii i Edukacji Społecznej - Stowarzyszenie. Wydarzenie będzie składało się z serii debat i konferencji, których motywem przewodnim będzie "W trosce o Człowieka".
więcej o III Tydzień Pracy Socjalnej w Krakowie
Future War. Technologie i koncepcje na polu walki
Calendar Future War. Technologie i koncepcje na polu walki

05.04.2017 - 06.04.2017

Broń oraz środki wojny zmieniały się przez dekady, wieki, setki lat. W którą stronę idzie ich ewolucja? Czy wojna będzie w przyszłości taka sama? Czy międzynarodowe prawo humanitarne sprosta nadchodzącej rzeczywistości? To są pytania stojące przed nami w dniu dzisiejszym. Celem niniejszej konferencji jest podzielenie się i wypracowanie idei oraz konceptów będących odpowiedziami na pytanie - jak wojna może lub będzie wyglądać w połowie tego stulecia.
więcej o Future War. Technologie i koncepcje na polu walki
Dni Kultury Amerykańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim
Calendar Dni Kultury Amerykańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.04.2017 - 07.04.2017

Tematyka 9. edycji Dni Kultury Amerykańskiej - organizowanych przez Koło Naukowe Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie we współpracy z Instytutem Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ oraz Kołem Naukowym Migracji Międzynarodowych UJ - koncentrować się będzie wokół tematyki związanej z niezwykłe ważnym amerykańskim miastem, jakim jest Chicago.
więcej o Dni Kultury Amerykańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim
Kraków na przestrzeni dziejów
Calendar Kraków na przestrzeni dziejów

07.04.2017 - 08.04.2017

Koło Naukowe Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza studentów i doktorantów do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Kraków na przestrzeni dziejów", która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2017 r. w Instytucie Historii UJ. Do udziału w konferencji zapraszamy studentów historii, historii sztuki, polonistyki oraz innych kierunków.
więcej o Kraków na przestrzeni dziejów
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj