Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

19
środa
19.01.2022
Przejdź do wydarzeń
Trwające
calendar
Krakowskie Konferencje Naukowe 2022 - nabór wniosków

13.01.2022 - 31.01.2022

Po raz dwunasty rusza inicjatywa Krakowskie Konferencje Naukowe, która skierowana jest do podmiotów organizujących konferencje naukowe w Krakowie, chcących promować Kraków jako ośrodek naukowy. Władze Krakowa na realizację tegorocznej edycji programu przeznaczyły 200 tys. złotych. Termin składania wniosków upływa 31 stycznia. Konferencja winna się odbywać w Krakowie i trwać minimum 2 dni.
więcej o Krakowskie Konferencje Naukowe 2022 - nabór wniosków
Wkrótce
calendar
Japonia w praktyce. 35 lat japonistyki w Poznaniu i Krakowie

24.03.2022 - 26.03.2022

Zakład Japonistyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zakład Japonistyki i Sinologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na międzynarodową konferencję naukową "Japonia w praktyce. 35 lat japonistyki w Poznaniu i Krakowie", która odbędzie się wirtualnie za pośrednictwem platformy MS Teams w dniach 24-26 marca.
więcej o Japonia w praktyce. 35 lat japonistyki w Poznaniu i Krakowie
calendar
Życie w XIX-wiecznym Krakowie

23.04.2022

Sekcja Miłośników Miasta Krakowa wraz z Sekcją XIX Wieku Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej "Życie w XIX-wiecznym Krakowie". Głównym celem wydarzenia będzie spojrzenie na Kraków w ujęciu antropologii historycznej poprzez przybliżenie istotnych sylwetek kultury regionalnej i popularyzację wiedzy o życiu codziennym.
więcej o Życie w XIX-wiecznym Krakowie
calendar
(R)EWOLUCJE | (R)ÉVOLUTIONS | (R)EVOLUTIONS

13.05.2022 - 14.05.2022

Redakcja Czasopisma Studentów UJ "ROMAN" oraz Koło Romanistów IFR UJ mają przyjemność zaprosić Państwa na studencko-doktorancką konferencję naukową pod hasłem "(R)EWOLUCJE". Organizatorzy zachęcają do zgłaszania odczytów przede wszystkim z dziedzin, tj. literaturoznawstwo, językoznawstwo oraz przekładoznawstwo, lecz pozostają otwarci na wszelkie tematy okołohumanistyczne.
więcej o (R)EWOLUCJE | (R)ÉVOLUTIONS | (R)EVOLUTIONS
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron