Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20
piątek
20.04.2018
Wybrany Dzień
IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna "Genomica"
Calendar IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna

20.04.2018 - 22.04.2018

"Genomica" to konferencja przyciągająca studentów i doktorantów prowadzących własne badania, chcących podzielić się wynikami i podyskutować na ich temat. Jest ona współorganizowana przez członków kół naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego działających przy Wydziale Biologii oraz Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.
więcej o IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna "Genomica"
Trwające
Kongres "Media Social Responsibility"
Calendar Kongres

19.04.2018 - 24.04.2018

Postępująca mediatyzacja sfery publicznej, relatywizacja prawdy i intensyfikacja nieetycznych zachowań w przestrzeni komunikacyjnej – z tymi zagadnieniami zmierzą się uczestnicy dorocznego kongresu Forum for European Journalism Students, który będzie obradował pod hasłem "Media Social Responsibility".
więcej o Kongres "Media Social Responsibility"
Wkrótce
Konferencja naukowa "Wokół humanistyki: Początek"
Calendar Konferencja naukowa

21.04.2018

Międzynarodowa konferencja organizowaną jest przez Radę Samorządu Studentów Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w 10. rocznicę jej istnienia.
więcej o Konferencja naukowa "Wokół humanistyki: Początek"
Młodzi o Sporcie 2018. Sportowe projekty - od pomysłu do realizacji
Calendar Młodzi o Sporcie 2018. Sportowe projekty - od pomysłu do realizacji

25.04.2018

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ zaprasza na 5. konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich pasjonatów sportu i biznesu sportowego. Konferencja łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów (zaproszonych jako prelegentów) oraz wizję młodych ludzi.
więcej o Młodzi o Sporcie 2018. Sportowe projekty - od pomysłu do realizacji
Uniwersytet u progu niepodległości
Calendar Uniwersytet u progu niepodległości

08.05.2018

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak zaprasza na konferencję naukową z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Uniwersytet u progu niepodległości”, która odbędzie się w auli Collegium Novum. Obradom towarzyszyć będzie otwarcie wystawy pod tą samą nazwą przygotowaną przez Muzeum UJ.
więcej o Uniwersytet u progu niepodległości
Medical Review – Auschwitz: Medicine Behind the Barbed Wire
Calendar Medical Review – Auschwitz: Medicine Behind the Barbed Wire

09.05.2018

Konferencja organizowana przez Uniwersytet Jagielloński, Towarzystwo Lekarskie Krakowskie oraz portal Medycyna Praktyczna poświęcona będzie tematyce medycyny w obozach koncentracyjnych.
więcej o Medical Review – Auschwitz: Medicine Behind the Barbed Wire
Konferencja naukowa z cyklu "Prawne formy ochrony zabytków i opieki nad zabytkami"
Calendar Konferencja naukowa z cyklu

11.05.2018

Przedmiotem tegorocznej konferencji noszącej tytuł „Klasyczne i nowe formy ochrony zabytków w europejskiej przestrzeni dziedzictwa kulturowego” będą zagadnienia związane z prawem ochrony zabytków, historią sztuki, konserwacją zabytków, architekturą, zarządzaniem dziedzictwem kulturowym oraz komparatystyką.
więcej o Konferencja naukowa z cyklu "Prawne formy ochrony zabytków i opieki nad zabytkami"
Wokół przyjaźni
Calendar Wokół przyjaźni

12.05.2018

Redakcja czasopisma "Roman" działająca w Instytucie Filologii Romańskiej UJ zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji "Wokół przyjaźni". Wydarzenie będzie poświęcone zjawisku przyjaźni w perspektywie współczesnej i historycznej. - Chcielibyśmy przyjrzeć się różnym aspektom przyjaźni szczególnie w literaturach i kulturach krajów romańskich, ale chętnie poszerzymy naszą refleksję o tematy wykraczające poza wyżej wspomniany krąg kulturowy - informują organizatorzy.
więcej o Wokół przyjaźni
Język ciała językiem teatru
Calendar Język ciała językiem teatru

12.05.2018 - 13.05.2018

Koło Naukowe Teatrologów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pod patronatem Katedry Teatru i Dramatu UJ ma zaszczyt zaprosić na V z cyklu "Imponderabilia Teatralne" - Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Teatrologiczną "Język ciała językiem teatru", która odbędzie się 12 i 13 maja 2018 r. na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Język ciała językiem teatru
Polska w oczach sąsiadów, sąsiedzi w oczach Polaków. Stosunki polsko-słowackie
Calendar Polska w oczach sąsiadów, sąsiedzi w oczach Polaków. Stosunki polsko-słowackie

16.05.2018

Celem konferencji jest zaprezentowanie relacji polsko-słowackich i słowacko-polskich w przeszłości i obecnie. Podstawę konferencji ma stanowić wymiana myśli w ramach trzech bloków tematycznych, obejmujących politykę, kulturę i ekonomię.
więcej o Polska w oczach sąsiadów, sąsiedzi w oczach Polaków. Stosunki polsko-słowackie
Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim
Calendar Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim

17.05.2018 - 18.05.2018

Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim" jest stworzenie platformy debaty dla wszystkich stron zaangażowanych w dialog obywatelski. Organizatorów interesuje przede wszystkim komunikacyjny aspekt dialogu obywatelskiego, wymiana doświadczeń oraz rezultatów badań nad rolą mediów w dialogu i w debacie publicznej. W dyskusji będzie zwrócona szczególna uwaga na aspekt współpracy międzysektorowej.
więcej o Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim
W kręgu myśli Paracelsusa
Calendar W kręgu myśli Paracelsusa

18.05.2018 - 19.05.2018

Toksykologiczne Koło Naukowe, doktoranci Wydziału Farmaceutycznego UJ CM oraz Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM zapraszają do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów "W kręgu myśli Paracelsusa", która odbędzie się na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o W kręgu myśli Paracelsusa
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj