Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

29
środa
29.03.2023
Przejdź do wydarzeń
Wkrótce
calendar
Międzynarodowa konferencja studentów kierunków medycznych

13.04.2023 - 15.04.2023

International Medical Students’ Conference (IMSC) to coroczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Towarzystwo Naukowe UJ CM propagujące studencką działalność naukową oraz stwarzające forum do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami ośrodków naukowych z całego świata.
więcej o Międzynarodowa konferencja studentów kierunków medycznych
calendar
Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie

19.04.2023

Trwa nabór tekstów do monografii i zgłoszeń do czynnego udziału w sesji posterowej podczas IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Młodzi o Sporcie" organizowanej przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ oraz Instytut Przedsiębiorczości UJ. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest zarządzanie zmianą. Organizatorzy akceptują jednak prace o szerokiej tematyce łączącej nauki społeczne i humanistyczne ze sportem.
więcej o Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie
calendar
April Conference Fifteen: Humanity, Humanities

20.04.2023 - 22.04.2023

W roku 1978 Jerzy Strzetelski i Zygmunt Mazur z Instytutu Filologii Angielskiej (IFA) UJ zorganizowali konferencję, która zapoczątkowała cykl organizowanych co trzy lata spotkań naukowych, znanych jako „April Conference”. W 2023 r. po raz piętnasty IFA UJ zgromadzi uczonych z różnych obszarów anglistyki i amerykanistyki: literaturoznawstwa, językoznawstwa ogólnego i stosowanego, przekładoznawstwa, kulturoznawstwa, metodyki nauczania j. angielskiego i innych. Tegoroczne wydarzenie zatytułowane jest Humanity/Humanities
więcej o April Conference Fifteen: Humanity, Humanities
calendar
Etyka i CSR w zarządzaniu mediami społecznościowymi

21.04.2023

Koło Naukowe Akademia Social Ninja UJ wraz z Instytutem Przedsiębiorczości UJ zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję Naukową "Digital Ninjas", która nosi tytuł "Etyka i CSR w zarządzaniu mediami społecznościowymi" i odbędzie się w formie online.
więcej o Etyka i CSR w zarządzaniu mediami społecznościowymi
calendar
Sympozjum Satelitarne Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

21.04.2023 - 22.04.2023

W dniach 21–22 kwietnia 2023 Klinika Kardiologii, Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM w Krakowie organizuje międzynarodowe Sympozjum Satelitarne do Zjazdu ESH 2023. Nad wydarzeniem, zorganizowanym z inicjatywy Rady Naukowej Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ESH), objął patronat prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki.
więcej o Sympozjum Satelitarne Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego
calendar
Konferencja "Nauki pomocnicze historii w badaniach nad XIX oraz XX wiekiem"

22.04.2023

Głównym celem studencko-doktoranckiej konferencji naukowej jest walka ze stereotypem ograniczającym pole badawcze nauk pomocniczych historii do tematyki mediewistycznej oraz nowożytniczej. Źródła historyczne oferują tymczasem równie ciekawą perspektywę na dziedzictwo XIX oraz XX stulecia. Dokument, pieczęć, banknot, strój, plakat, pocztówka, czy fotografia - to tylko niektóre inspiracje.
więcej o Konferencja "Nauki pomocnicze historii w badaniach nad XIX oraz XX wiekiem"
calendar
XV Krakowskie Spotkania Starożytnicze "Miasto w antyku"

28.04.2023

Sekcja Historii Starożytnej i Bizantyńskiej Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do udziału w XV Krakowskich Spotkaniach Starożytniczych "Miasto w antyku", która odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w Instytucie Historii UJ.
więcej o XV Krakowskie Spotkania Starożytnicze "Miasto w antyku"
calendar
W obronie Niepodległej - Wojsko Polskie w kampanii 1939 roku

28.04.2023

Sekcja Rekonstrukcji Historycznej wraz z Sekcją Historii Wojen i Wojskowości Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej "W obronie Niepodległej - Wojsko Polskie w kampanii wrześniowej 1939 roku", która odbędzie się w Instytucie Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o W obronie Niepodległej - Wojsko Polskie w kampanii 1939 roku
calendar
Od Napoleona do Napoleona. Francja i Europa - wzajemne relacje w latach 1799-1871

05.05.2023 - 06.05.2023

Sekcja XIX Wieku Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej "Od Napoleona do Napoleona. Francja i Europa - wzajemne relacje w latach 1799-1871". Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 maja 2023 roku w Krakowie.
więcej o Od Napoleona do Napoleona. Francja i Europa - wzajemne relacje w latach 1799-1871
calendar
Nasz język ojczysty: Kłótnie, spory i konflikty

12.05.2023 - 13.05.2023

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Nasz język ojczysty: Kłótnie, spory i konflikty" odbędzie się na Wydziale Polonistyki UJ w trybie hybrydowym (organizatorzy zapewniają możliwość zdalnego połączenia przez platformę Google Meet). Zaproszenie do udziału w wydarzeniu jest skierowane do doktorów, doktorantów i studentów filologii polskiej, a także kulturoznawstwa, dziennikarstwa, socjologii, medioznawstwa oraz kierunków pokrewnych.
więcej o Nasz język ojczysty: Kłótnie, spory i konflikty
Powrót do góry

Widok zawartości stron Widok zawartości stron