Chirurdzy onkologiczni uhonorowali profesora Piotra Richtera

24.05.2018
Podczas XXIV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, który odbył się w Szczecinie, prof. Piotr Richter - kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, jeden z najskuteczniejszych specjalistów w inwazyjnym leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego - otrzymał medal "Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej".
więcej o Chirurdzy onkologiczni uhonorowali profesora Piotra Richtera
osiągnięcie

23.05.2018
22 maja br. prof. Dariusz Dudek został wybrany prezydentem elektem Europejskiej Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (EAPCI ESC). To pierwszy raz w historii, gdy przewodniczącym tej organizacji został Polak.
więcej o Prof. Dariusz Dudek z UJ CM będzie przewodniczył europejskim kardiologom interwencyjnym
Najnowszy numer czasopisma NJUsletter już dostępny

22.05.2018
Ukazał się nowy numer (63 spring 2018) anglojęzycznego biuletynu NJUsletter, który wydaje Dział Współpracy Międzynarodowej UJ trzy razy w roku. Celem biuletynu jest promocja międzynarodowych osiągnięć naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Najnowszy numer czasopisma NJUsletter już dostępny
Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Bangladeszu
wizyta

Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Bangladeszu

21.05.2018
21 maja 2018 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył Muhammad Mahfuzuar Rahman, ambasador Ludowej Republiki Bangladeszu w Rzeczypospolitej Polskiej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Bangladeszu
Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018
nagrody i wyróżnienia

Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

21.05.2018
"Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi. Podręcznik dla lekarzy i studentów" - praca zbiorowa pod redakcją naukową Jana Zapały i Grażyny Wyszyńskiej-Pawelec, którą opublikowało Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała jedno z sześciu wyróżnień specjalnych w konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową Academia 2018.
więcej o Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018