Ukazał się nowy numer kwartalnika "Newsletter"

02.06.2015
Zapraszamy do lektury najnowszego, 55. numeru angielskojęzycznego "Newsletter" (Spring 2015) - wydawanego przez Dział Współpracy Międzynarodowej UJ od 1996 roku.
więcej o Ukazał się nowy numer kwartalnika "Newsletter"
Młodzi uczeni pojadą na staże na uniwersytety w Stanford i Cambridge

01.06.2015
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nazwiska laureatów czwartej edycji programu „Top 500 Innovators", którzy w drugiej połowie 2015 roku skorzystają z programów stażowo-szkoleniowych na najlepszych uczelniach świata.
więcej o Młodzi uczeni pojadą na staże na uniwersytety w Stanford i Cambridge
"Eksperyment łańcuchowy" dobiegł końca

01.06.2015
Prawie sto, złożonych z wymyślnych elementów, konstrukcji rywalizowało w trzeciej polskiej edycji konkursu "Eksperyment łańcuchowy", którego finał odbył się 30 maja na III Kampusie UJ przy budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej.
więcej o "Eksperyment łańcuchowy" dobiegł końca
Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej

01.06.2015
W dniach 17-22 maja 2015 roku na zaproszenie Korea Foundation przebywała w Korei Południowej delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: prof. Wojciech Nowak, rektor UJ, ks. prof. Krzysztof Kościelniak, dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz prof. Adam Jelonek, kierownik Katedry Dalekiego Wschodu.
więcej o Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej
Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci

31.05.2015
W niedzielę 31 maja 2015 w godzinach przedpołudniowych odbyła się kolejna odsłona Rektorskiego Dnia Dziecka, współorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Dzieci.
więcej o Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci