Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Studiuj na UJ

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Dla seniorów

Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku

W 2012 r. Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodził swoje 30-lecie. Dojrzała uczelnia dla seniorów nieustannie zmienia swoje oblicze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych uczestników zajęć.

Read More o

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób legitymujących się dyplomem ukończenia studiów wyższych, zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia, a także jednolitych magisterskich. Uniwersytet Jagielloński prowadzi studia podyplomowe na 14 wydziałach, a także w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Postępowanie rekrutacyjne toczy się z reguły w okresie od kwietnia do września.

Read More o

Jagiellońskie Centrum Językowe

JCJ oferuje kursy ogólnodostępne z dwunastu języków obcych adresowane do studentów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UJ oraz słuchaczy dorosłych spoza Uniwersytetu.

Read More o

Festiwal Nauki w Krakowie

Festiwal Nauki w Krakowie to prezentacja, w atrakcyjnej formie, działalności naukowej i dydaktycznej uczelni krakowskich oraz oferty kulturalnej studentów, a także spotkania, rozmowy i dyskusje mieszkańców Krakowa z pracownikami naukowymi i studentami. Centrum wydarzeń stanowi Festyn Nauki, czyli „naukowe miasteczko namiotowe", zlokalizowane tradycyjnie na płycie Rynku Głównego w Krakowie oraz na terenie Collegium Medicum UJ, przy ul. Św. Anny.

Read More o

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj