Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Wiadomości

Komunikat władz UJ dotyczący wydarzeń w <span lang='la'>Collegium Broscanium</span>
broscianum

Komunikat władz UJ dotyczący wydarzeń w Collegium Broscanium

12.06.2024
W związku z pojawiającymi się w przestrzeni medialnej i w mediach społecznościowych niepełnych informacji dotyczących sytuacji przy ul. Grodzkiej 52 (Collegium Broscanium) i prowadzonego tam strajku okupacyjnego, przedstawiamy pełen przebieg wydarzeń.
Read More o Komunikat władz UJ dotyczący wydarzeń w Collegium Broscanium
Analiza danych społecznych – nowe studia II stopnia

Analiza danych społecznych – nowe studia II stopnia

12.06.2024
Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego uruchamia nowe studia magisterskie "Analiza Danych Społecznych" (ADS). Program tych studiów integruje wiedzę z zakresu nauk społecznych z technikami matematycznymi i informatycznymi, przygotowując absolwentów do analizy dużych zbiorów danych (big data) w obszarach socjologii, zarządzania, ekonomii, mediów i komunikacji.
Read More o Analiza danych społecznych – nowe studia II stopnia
Jeszcze więcej grantów NCN dla badaczy z UJ

Jeszcze więcej grantów NCN dla badaczy z UJ

12.06.2024
Narodowe Centrum Nauki poinformowało, że dzięki zwiększeniu w 2024 roku przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego budżetu tej instytucji o kwotę 200 milionów złotych, możliwe stało się sfinansowanie wszystkich projektów badawczych, które znalazły się na listach rezerwowych w konkursach OPUS 25, PRELUDIUM 22, MAESTRO 15 i SONATA BIS 13. Oznacza to, że szansę na zrealizowanie swoich projektów otrzymało kolejnych 26 naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Jeszcze więcej grantów NCN dla badaczy z UJ
Dr hab. Anna Michalik Wykładowcą Roku Uniwersytetu Dzieci

Dr hab. Anna Michalik Wykładowcą Roku Uniwersytetu Dzieci

11.06.2024
Uniwersytet Dzieci – najstarszy uniwersytet dziecięcy w Polsce, przyznał nagrody naukowcom, badaczom, wykładowcom i ludziom kultury za najlepsze seminaria, warsztaty lub wykłady realizowane w roku akademickim 2023/2024. Wśród laureatów, którzy otrzymali tytuł Wykładowcy Roku 2023/2024 Uniwersytetu Dzieci, znalazła się dr hab. Anna Michalik z Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read More o Dr hab. Anna Michalik Wykładowcą Roku Uniwersytetu Dzieci
Prof. Wojciech Froncisz uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Uniwersytetu Jagiellońskiego"

Prof. Wojciech Froncisz uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Uniwersytetu Jagiellońskiego"

10.06.2024
Senat UJ, działając na wniosek profesorów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, zdecydował o wyróżnieniu profesora Wojciecha Froncisza, mając na uwadze m. in. jego wybitne osiągnięcia naukowe w dziedzinie biofizyki, które przyczyniły się do rozwoju badań molekularnych opartych na elektronowym rezonansie paramagnetycznym, ale także wieloletnie, wytrwałe i efektywne działania na rzecz budowy Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ.
Read More o Prof. Wojciech Froncisz uhonorowany odznaką "Zasłużony dla Uniwersytetu Jagiellońskiego"