Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

mobilna covid

Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym

15.09.2020
Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego podały zasady organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021. Nauka odbywać się będzie w 3 trybach. Szczegółowy sposób prowadzenia poszczególnych zajęć w ramach kierunków studiów ustalili dziekani wydziałów, uwzględniając aktualne zalecenia sanitarno-epidemiologiczne i uwarunkowania zdrowotne nauczycieli akademickich i studentów.
Read More o Uniwersytet Jagielloński stawia na kształcenie w systemie mieszanym
mobilna

Stanowisko KRASP w sprawie represji wobec narodu białoruskiego

11.09.2020
"Stanowczo potępiamy wszelkie działania podejmowane przez władze niektórych uczelni białoruskich, ograniczające prawo do edukacji ze względu na poglądy, wyrażane opinie oraz podejmowanie działań mających na celu ochronę praw i wolności obywatelskich" - czytamy we wspólnym stanowisku szkół wyższych skupionych w Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w sprawie represji wobec narodu białoruskiego. Pełna treść oświadczenia jest dostępna pod poniższym linkiem.
Read More o Stanowisko KRASP w sprawie represji wobec narodu białoruskiego
mobilna osiągnięcia

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

08.09.2020
Dwoje studentów kierunku International Security and Development na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Esther Staes i Christopher Wijono, zostało nagrodzonych w tegorocznym konkursie CYBERSEC Young Leaders Initiative.
Read More o Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa
mobilna covid

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ

17.08.2020
Badacze z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ opublikowali w ostatnich tygodniach serię analiz poświęconych sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz jej konsekwencjach, powstałą w wyniku realizacji projektu „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe”. Projekt został sfinansowanych ze środków konkursu SocietyNow!#1 w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
Read More o Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ
mobilna

Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński

12.08.2020
Ponad 460 młodych ludzi polskiego pochodzenia otrzyma stypendia Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa - studia I stopnia i studia jednolite magisterskie. Uniwersytet Jagielloński co roku jest jedną z najchętniej wybieranych uczelni przez laureatów.
Read More o Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj