Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Wiadomości

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Lista wiadomości

nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Read More o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Read More o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
relacja

Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

11.12.2018
Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego, zgromadziła w Librarii Collegium Maius UJ grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
Read More o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]

11.12.2018
Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach prowadzonych w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ przez Grupę Badawczą Krystalografii Białek pod kierownictwem dr hab. Grzegorza Dubina umożliwiających lepsze poznanie budowy białek i ich funkcjonowania w ludzkim organizmie, co może znaleźć zastosowanie m.in. w tworzeniu nowych leków.
Read More o Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

11.12.2018
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość odbyła się 10 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 26 promowanych w dwóch grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Read More o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Web Content Display Web Content Display

Znajdziesz nas tutaj