Majówka Uniwersytecka

18.05.2015
16 maja pracownicy UJ oraz ich rodziny bawili się na tradycyjnej majówce, która odbyła się z okazji Święta Uniwersytetu na terenie Obserwatorium Astronomicznego UJ.
więcej o Majówka Uniwersytecka
Noc w Ogrodzie Botanicznym UJ

18.05.2015
Podczas tegorocznej, 12. edycji Nocy Muzeów w Krakowie, zwiedzający mogli bezpłatnie zwiedzać wszystkie krakowskie muzea i wiele innych instytucji kulturalnych, które na ten wieczór przygotowały atrakcyjny program dla wszystkich uczestników
więcej o Noc w Ogrodzie Botanicznym UJ
Promocje habilitacyjne W. Chemii oraz W. Biologii i Nauk o Ziemi

17.05.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Chemii oraz Wydziału Biologii i Nauk o Ziem, które odbyły się 15 maja 2015 roku w auli Collegium Maius UJ. Dwunastu pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne W. Chemii oraz W. Biologii i Nauk o Ziemi
Wynalazki z UJ nagrodzone medalami targów wynalazczości "Concours Lépine"

15.05.2015
10 maja zakończyły się 114. Międzynarodowe Targi Wynalazczości „Concours Lépine", organizowane pod patronatem Prezydenta Francji poświęcone transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego.
więcej o Wynalazki z UJ nagrodzone medalami targów wynalazczości "Concours Lépine"

15.05.2015
14 maja w auli Akademii Górniczo-Hutniczej odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych", której organizatorem jest AGH i UJ Collegium Medicum.
więcej o Otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych"