Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uniwersytet

z Collegium Medicum

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Informacje kontaktowe

Adres: ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dział Rekrutacji na Studia

Dział Rekrutacji na Studia zajmuje się organizacją i obsługą procesu rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz obsługą kandydatów na studia w UJ.

Telefon: +(48) 12 663 1401, 12 663 1408, 12 663 1441, 12 663 1414

rekrutacja@uj.edu.pl, welcome@uj.edu.pl

www.rekrutacja.uj.edu.pl

Biuro Prasowe UJ

Rzecznik prasowy
Adrian Ochalik
tel. 519 078 100, adrian.ochalik@uj.edu.pl

Pracownicy biura:

  • Adam Koprowski, specjalista ds. komunikacji medialnej
    adam.koprowski@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 45
  • Rafał Kiszka, redaktor Biuletynu Informacji Publicznej
    rafał.kiszka@uj.edu.pl, 12 663 23 21
  • Kinga Mieszaniec-Nowak, kontakt do ekspertów z UJ
    kinga.mieszaniec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 44
  • Aleksandra Kucharska
    aleksandra.kucharska@uj.edu.pl

Redakcja portalu UJ

Pracownicy biura:

  • Mariusz Kopiejka, redaktor strony internetowej w języku polskim
    mariusz.kopiejka@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 08
  • Łukasz Wspaniały, redaktor strony internetowej w języku polskim
    lukasz.wspanialy@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 09
  • Kamil Jodłowiec, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    kamil.jodlowiec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 10
  • Bartosz Zawiślak, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    bartosz.zawislak@uj.edu.pl, 12 663 23 11
  • Agnieszka Defus, redaktor serwisu nauka.uj.edu.pl
    agnieszka.defus@uj.edu.pl, 12 663 23 13
  • Kamil Sikora, redaktor serwisu nauka.uj.edu.pl
    kamil.d.sikora@uj.edu.pl, 12 663 23 23

Pozostałe serwisy

Redakcja działu Rekrutacja
tel. (12) 663 14 01, rekrutacja@uj.edu.pl

Redakcja strony www.nauka.uj.edu.pl
tel. (12) 663 23 13, nauka@uj.edu.pl

Koordynacja systemu portalowego oraz wsparcie techniczne:
tel. (12) 663 23 72, portal@uj.edu.pl

www.portal.uj.edu.pl

Koordynatorzy wydziałowi stron www

Wydział Prawa i Administracji
dr Marek Stus

Wydział Filozoficzny
Adrianna Witek

Wydział Historyczny
Bartłomiej Skrobek

Wydział Filologiczny
Łukasz Bieńkowski
Bartosz Gołąbek
Robert Kusek

Wydział Polonistyki
Janusz Smulski
Małgorzata Mańko

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Anna Małgorzata Gawlik

Wydział Matematyki i Informatyki
Piotr Kamiński

Wydział Chemii
dr Mariusz Pilch

Wydział Biologii
Małgorzata Biel

Collegium Medicum
Ewa Skalska

Wydział Lekarski
Wiesław Pyrczak

Wydział Farmaceutyczny
Aleksander Mendyk

Wydział Nauk o Zdrowiu
Bartłomiej Bąk

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Wiesław Bracha

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Patrycja Niedźwiedzka

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Martyna Elas

Wydział Geografii i Geologii
Rafał Damaziak

Projekt graficzny strony
oraz kodowanie frontendu
Agencja Interaktywna CRAFTON Poznań
www.crafton.pl
 

Strona zgodna z zaleceniami WCAG 2.0

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj