Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uniwersytet

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków
Informacje kontaktowe

Adres: ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Prasowe UJ

Rzecznik prasowy
Adrian Ochalik
adrian.ochalik@uj.edu.pl, tel. 519 078 100

Pracownicy biura:

  • Adam Koprowski, specjalista ds. komunikacji medialnej
    adam.koprowski@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 45
  • Kinga Mieszaniec-Nowak, kontakt do ekspertów z UJ
    kinga.mieszaniec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 44
  • Aleksandra Kucharska
    aleksandra.kucharska@uj.edu.pl, tel. 532-081-942
  • Rafał Kiszka, redaktor Biuletynu Informacji Publicznej
    rafał.kiszka@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 21

Redakcja portalu UJ

Pracownicy biura:

  • Mariusz Kopiejka, redaktor strony internetowej w języku polskim
    mariusz.kopiejka@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 08
  • Łukasz Wspaniały, redaktor strony internetowej w języku polskim
    lukasz.wspanialy@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 09
  • Kamil Jodłowiec, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    kamil.jodlowiec@uj.edu.pl, tel. 12 663 23 10
  • Bartosz Zawiślak, redaktor strony internetowej w języku angielskim
    bartosz.zawislak@uj.edu.pl, 12 663 23 11
  • Agnieszka Defus, redaktor serwisu nauka.uj.edu.pl
    agnieszka.defus@uj.edu.pl, 12 663 23 13

Pozostałe serwisy

Redakcja strony www.nauka.uj.edu.pl
tel. (12) 663 23 13, nauka@uj.edu.pl

Koordynacja systemu portalowego oraz wsparcie techniczne:
tel. (12) 663 23 72, portal@uj.edu.pl

www.portal.uj.edu.pl

Koordynatorzy wydziałowi stron www

Wydział Prawa i Administracji
brak

Wydział Filozoficzny
Tomasz Pytko

Wydział Historyczny
brak

Wydział Filologiczny
brak

Wydział Polonistyki
Janusz Smulski
Małgorzata Mańko

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Anna Małgorzata Gawlik
Karolina Mazur

Wydział Matematyki i Informatyki
Piotr Kamiński

Wydział Chemii
dr Mariusz Pilch

Wydział Biologii
Małgorzata Biel

Collegium Medicum
Ewa Skalska

Wydział Lekarski
Wiesław Pyrczak

Wydział Farmaceutyczny
dr hab. Aleksander Mendyk

Wydział Nauk o Zdrowiu
Bartłomiej Bąk

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Wiesław Bracha

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Patrycja Niedźwiedzka

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
dr Magdalena Tworzydło

Wydział Geografii i Geologii
Grzegorz Smułka

Projekt graficzny strony
oraz kodowanie frontendu
Agencja Interaktywna CRAFTON Poznań
www.crafton.pl
 

Strona zgodna z zaleceniami WCAG 2.0

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj