Sukces studentek prawa z UJ

Ada Markuszewicz, Joanna Wójtowicz i Anna Zymuła z Wydziału Prawa i Administracji UJ wzięły z powodzeniem udział w międzynarodowym konkursie mediacyjnym Lex Infinitum.

Konkurs odbył się w dniach 9-12 stycznia br. w VM Salgaocar College of Law w Goa w Indiach. Reprezentantki naszej uczelni tworzące Jagiellonian University Mediation Team zmierzyły się z 24 zespołami z całego świata. Konkurs w kategorii Mediator wygrała Ada Markuszewicz, studentka IV roku prawa.

Joanna Wójtowicz (IV rok) i Anna Zymuła (III rok) uzyskały tytuł ćwierćfinalistek w kategorii Klient/Prawnik. Drużynę do zawodów mediacyjnych przygotowali absolwenci WPiA UJ: Agnieszka Góra i Jacek Czaja.

Fot. Tadeusz Zbiegień

W serii Monografie FNP ukazały się książki dwojga badaczy związanych z UJ