Wizyty

Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Wietnamu

13.06.2019
13 czerwca wizytę na najstarszej polskiej uczelni złożył ambasador Wietnamu w Polsce Vu Dang Dung. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Wietnamu
wizyta

UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

29.05.2019
29 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Beijing Union University (BUU) – chińskiej uczelni z siedzibą w Pekinie. W trakcie wizyty podpisano umowę o wymianie studenckiej na szczeblu wydziałowym.
więcej o UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

Ambasador Rumunii odwiedził Uniwersytet Jagielloński

21.05.2019
21 maja Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Rumunii w Polsce Ovidiu Dranga, któremu towarzyszyła m.in. dziekan Wydziału Socjologii i Psychologii Uniwersytetu Zachodniego w Timisoarze (Universitatea de Vest din Timișoara) Mariana Crasovan. W Collegium Novum delegację przyjął prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian. Wizytę koordynował pełnomocnik rektora UJ ds. inicjatyw proinnowacyjnych dr hab. Andrzej Adamski.
więcej o Ambasador Rumunii odwiedził Uniwersytet Jagielloński
mobilna

Ambasador Kazachstanu odwiedza Uniwersytet Jagielloński

20.05.2019
20 maja Ambasador Kazachstanu w Polsce Margułan Baimuchan złożył wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z dyplomatą spotkali się rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek.
więcej o Ambasador Kazachstanu odwiedza Uniwersytet Jagielloński
wizyta

UJ zacieśnia współpracę z chińskimi uczelniami

20.05.2019
20 maja Collegium Novum odwiedziły delegacje z Uniwersytetu w Syczuanie oraz Politechniki Pekińskiej (Beijing University of Technology). Gości przyjął pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek. Celem spotkania było, w przypadku pierwszej z wymienionych uczelni, rozważenie dalszych możliwości współpracy, a w przypadku drugiej – podpisanie Memorandum of Understanding oraz Porozumienia o Współpracy Akademickiej.
więcej o UJ zacieśnia współpracę z chińskimi uczelniami