Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Naukowiec z WSMiP UJ ponownie członkiem Rady Wykonawczej CEEISA

07.11.2022
Dr hab. Marcin Grabowski z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego został po raz drugi wybrany na członka Zarządu Central and Eastern European International Studies Association (CEEISA) na okres od 1 listopada 2022 r. do 31 października 2025 r. Wcześniej pełnił tę funkcję w kadencji 2019-2022.
więcej o Naukowiec z WSMiP UJ ponownie członkiem Rady Wykonawczej CEEISA
Blisko 100 badaczy z UJ w gronie najbardziej wpływowych na świecie

07.11.2022
94 pracowników naukowych najstarszej polskiej uczelni znalazło się na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie. Ranking - opracowywany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies - ocenia m.in. cały dorobek naukowy poszczególnych uczonych według indeksu bibliometrycznego.
więcej o Blisko 100 badaczy z UJ w gronie najbardziej wpływowych na świecie
Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie
osiągnięcie

Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie

02.11.2022
Resort nauki ogłosił wyniki konkursu "Najlepsi z najlepszych! 4.0.". Do realizacji skierowano 5 projektów zgłoszonych przez UJ na łączną kwotę ponad 300 tys. zł. Dzięki temu wybitnie uzdolnieni studenci z Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Lekarskiego, Wydziału Matematyki i Informatyki, Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych i Wydziału Filozoficznego uzyskają wsparcie w rozwoju swojej aktywności naukowej.
więcej o Studenci UJ wśród najlepszych. Zdobyli granty w ministerialnym programie
Zakup nowoczesnych kardiomonitorów z tarczy antykryzysowej

28.10.2022
Pierwsza dostawa aparatury medycznej zakupionej w ramach projektu "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 3" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 dotarła do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 23 nowoczesne kardiomonitory IntelliVue MX450 dostarczyła firma Philips Polska.
więcej o Zakup nowoczesnych kardiomonitorów z tarczy antykryzysowej
W CTT CITTRU UJ dyskutowano o AI w biologii i medycynie

28.10.2022
W siedzibie Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się spotkanie branżowe "Sztuczna inteligencja w biologii i medycynie" zorganizowane przez brokerki Katarzynę Małek-Ziętek i Klaudię Polakowską. Celem wydarzenia było między innymi zacieśnienie relacji oraz nawiązanie współpracy pomiędzy uczelnią i przemysłem na nowych płaszczyznach.
więcej o W CTT CITTRU UJ dyskutowano o AI w biologii i medycynie