Wyniki sortowane według etykiety: relacja

19.09.2017
Dwudniowe spotkanie, które odbywało się w Centrum Kongresowym ICE Kraków zorganizowane zostało przez ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego oraz Uniwersytet Jagielloński. Swoją obecność na kongresie potwierdziło ok. 3 tys. uczestników.
więcej o Narodowy Kongres Nauki. W Krakowie debatowano nad kształtem "Konstytucji dla nauki"
Ruszyła 48. Szkoła Letnia Języka i Kultury Polskiej

Ruszyła 48. Szkoła Letnia Języka i Kultury Polskiej

03.07.2017
3 lipca 2017 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się inauguracja 48. Szkoły Letniej Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ceremonii uczestniczyło ok. 200 studentów z 25 krajów świata.
więcej o Ruszyła 48. Szkoła Letnia Języka i Kultury Polskiej
Ul w UJ. Otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej

Ul w UJ. Otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej

01.07.2017
W Ogrodzie Botanicznym UJ rozbzyczało się na dobre. W sobotę, 1 lipca br. zainaugurowano działalność Pasieki Uniwersyteckiej. Wśród gości obecni byli: rektor UJ prof. Wojciech Nowak, kierownik Ogrodu Botanicznego dr hab. Józef Mitka, prof. UJ, prodziekan Wydziału Historycznego prof. Stanisław Sroka, kanclerz UJ Ewa Pędracka-Kwaskowska oraz Przemysław Szeliga i Monika Leleń z Gospodarstwa Pasiecznego „Pasieka Szeligów”, które będzie współpracowało z UJ przy prowadzeniu uli.
więcej o Ul w UJ. Otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej
Seminarium sieci The Guild na Uniwersytecie Jagiellońskim

Seminarium sieci The Guild na Uniwersytecie Jagiellońskim

30.06.2017
Uniwersytet Jagielloński jako członek prestiżowej sieci współpracy The Guild of European Research-Intensive Universities (The Guild), skoncentrowanej na kształtowaniu europejskiej polityki badań naukowych oraz inicjatyw rozwojowych zorganizował 30 czerwca 2017 r. międzynarodowe seminarium p.t. Widening Participation and Structural Funds.
więcej o Seminarium sieci The Guild na Uniwersytecie Jagiellońskim
Forum polsko-koreańskie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Forum polsko-koreańskie na Uniwersytecie Jagiellońskim

22.06.2017
22 czerwca 2017 r. w Sali Senackiej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Korea Forum Seminar”, poświęcone polskim doświadczeniom w dziedzinie transformacji ustrojowej i ich potencjalnym implikacjom dla Półwyspu Koreańskiego.
więcej o Forum polsko-koreańskie na Uniwersytecie Jagiellońskim