Wyniki sortowane według etykiety: relacja

O studiach kurdyjskich w Polsce w telewizji Rudaw

O studiach kurdyjskich w Polsce w telewizji Rudaw

03.12.2015
Gościem kurdyjskiej telewizji Rudaw, mającej swoją siedzibę w Regionie Kurdystanu (Irak), była dr Joanna Bocheńska z Zakładu Iranistyki Instytutu Orientalistyki UJ.
więcej o O studiach kurdyjskich w Polsce w telewizji Rudaw
Konferencja "Kino polskie jako kino transnarodowe"
relacja

Konferencja "Kino polskie jako kino transnarodowe"

01.12.2015
Zorganizowana przez Instytut Sztuk Audiowizualnych UJ międzynarodowa konferencja naukowa pod takim tytułem odbyła się w dniach 26-28 listopada br. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Konferencja "Kino polskie jako kino transnarodowe"

30.11.2015
Coroczne krakowskie spotkania organizuje Instytut Kardiologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum.
więcej o XVI Międzynarodowe Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej "New Frontiers in Interventional Cardiology"
Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „To jest skandal!"
relacja

Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „To jest skandal!"

25.11.2015
W dniach 21 - 22 listopada 2015 r. odbyła się Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „To jest skandal!" Strategie skandalu w kulturze współczesnej. Podczas kilkunastu wstąpień organizatorom i uczestnikom tej konferencji udało się zainicjować dyskusję na temat skandalu w różnych dziedzinach aktywności człowieka (literatura, media, film, polityka, sztuka i in.).
więcej o Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „To jest skandal!"
Konferencja poświęcona kardiologii prewencyjnej

Konferencja poświęcona kardiologii prewencyjnej

25.11.2015
20 listopada w centrum kongresowym ICE Kraków otwarto VIII konferencję pt. „Kardiologia prewencyjna – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy".
więcej o Konferencja poświęcona kardiologii prewencyjnej