Wyniki sortowane według etykiety: relacja

Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II

Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II

05.11.2015
Dziedzictwo Jana Pawła II nie zostało zamknięte w muzeach, ono żyje i inspiruje nas do stawiania czoła nowym wyzwaniom i do osobistej odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy - powiedział w swoim wystąpieniu kardynał Stanisław Dziwisz.
więcej o Otwarcie sesji naukowej odbywającej się w ramach Dni Jana Pawła II
Debata "Świat bez wartości?"
relacja

Debata "Świat bez wartości?"

02.11.2015
„Świat bez wartości?" to tytuł debaty zorganizowanej 29 października 2015 r. w Auli Collegium Novum UJ przez Instytut Socjologii UJ oraz Wydawnictwo Znak. Bezpośrednią inspiracją do dyskusji była nowo wydana książka pod red. dr hab. Małgorzaty Boguni-Borowskiej (IS UJ) pt. „Fundamenty dobrego społeczeństwa. Wartości" (Znak, Kraków 2015).
więcej o Debata "Świat bez wartości?"

19.10.2015
W dniach 16-18 października w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lelarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum miała miejsce doroczna konferencja psychoterapeutów „Między dobrem pacjenta, dobrem terapeuty a dobrem systemu. Dylematy etyczne w psychoterapii" zorganizowana przez Katedrę Psychiatrii Wydziału Lekarskiego UJ CM wspólnie z Sekcją Naukową Terapii Rodzin PTP (Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), Sekcją Naukową Psychoterapii PTP oraz Sekcją Psychoterapii PTP.
więcej o Między dobrem pacjenta, dobrem terapeuty a dobrem systemu. Dylematy etyczne w psychoterapii
II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
relacja

II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"

13.10.2015
W Krakowskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II miała miejsce II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine" zorganizowana przez Krakowskie Stowarzyszenie Zdrowe Serce i Płuca PULMO-COR, przy współudziale Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Instytutu Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN i Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II.
więcej o II Międzynarodowa Konferencja "Innovative Technologies in Biomedicine"
Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie

Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie

29.09.2015
W ubiegłą niedzielę na Rynku Głównym w Krakowie miały miejsce obchody Światowego Dnia Serca organizowane już od 2002 roku. Organizatorami uroczystości był Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Instytut Kardiologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Obchody Światowego Dnia Serca w Krakowie