Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Lista wiadomości

Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta rada uczelni

Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2019
13 września na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł laureat Nagrody Nobla prof. Frank Wilczek. W trakcie spotkania z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem noblista podpisał zgodę na nadanie swojego imienia i nazwiska ustanowionej niedawno przez senat UJ nagrodzie dla młodych fizyków. Wcześniej prof. Wilczek wygłosił wykład w Auditorium Maximum UJ w ramach odbywającego się 13-18 września w Krakowie 45. Zjazdu Fizyków Polskich.
więcej o Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Prof. Armen Edigarian z wizytą w Kobe University

Prof. Armen Edigarian z wizytą w Kobe University

10.07.2019
W dniach 1-7 lipca prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian złożył wizytę w Kobe University w Japonii, podczas której spotkał się władzami tej uczelni, m.in. z rektorem prof. Hiroshim Takedą. Podpisane zostało kolejne porozumienie o współpracy pomiędzy uniwersytetami.
więcej o Prof. Armen Edigarian z wizytą w Kobe University
UJ gościł delegację z chińskiego Ministerstwa Edukacji

UJ gościł delegację z chińskiego Ministerstwa Edukacji

27.06.2019
27 czerwca 2019 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Ministerstwa Edukacji Chińskiej Republiki Ludowej. Gości przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o UJ gościł delegację z chińskiego Ministerstwa Edukacji
Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Wietnamu

Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Wietnamu

13.06.2019
13 czerwca wizytę na najstarszej polskiej uczelni złożył ambasador Wietnamu w Polsce Vu Dang Dung. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Wietnamu
UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

29.05.2019
29 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Beijing Union University (BUU) – chińskiej uczelni z siedzibą w Pekinie. W trakcie wizyty podpisano umowę o wymianie studenckiej na szczeblu wydziałowym.
więcej o UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią