Wyniki sortowane według etykiety: sport

Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

19.11.2015
16 listopada w murach Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) podsumowano najważniejsze wydarzenia w sporcie w ubiegłym roku akademickim. W V Gali Małopolskiego Sportu Akademickiego wzięli udział nie tylko trenerzy i zawodnicy, ale także władze regionu, rektorzy uczelni wyższych oraz kierownictwo krakowskiego AZS-u na czele z prezesem Lechem Pankiewiczem. UJ reprezentowała prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis.
więcej o Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy
Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

Gala Sportu Akademickiego 2014/2015

27.10.2015
Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się 23 października w Łodzi, była najlepszą w historii startów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski. Możemy pochwalić się zajęciem 10. miejsca w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsca w typie Uniwersytety.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2014/2015