Wyniki sortowane według etykiety: sport

Zawodniczki i trener AZS UJ nominowani w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i MZPN

Zawodniczki i trener AZS UJ nominowani w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i MZPN

25.01.2018
W organizowanym przez "Gazetę Wyborczą" oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej plebiscycie na najlepszego piłkarza, piłkarkę oraz trenera Małopolski w roku 2017 nominowane zostały zawodniczki AZS UJ: Karolina Klabis i Natalia Sitarz oraz trener Krzysztof Swół.
więcej o Zawodniczki i trener AZS UJ nominowani w plebiscycie "Gazety Wyborczej" i MZPN
VIII Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim

VIII Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim

16.01.2018
Rozegrane 13 stycznia na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim zainaugurowały sportowy rok 2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na starcie zawodów stanęło blisko 40 uczestników - studentów, doktorantów, pracowników uniwersytetu i ich dzieci. W programie mistrzostw znalazły się konkurencje narciarskie: slalom gigant i slalom.
więcej o VIII Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim
Studentka UJ zdobyła medal Mistrzostw Świata w karate

Studentka UJ zdobyła medal Mistrzostw Świata w karate

16.11.2017
Magdalena Mielnik, studentka II roku europeistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, zdobyła brązowy medal podczas rozgrywanych w dniach 3-5 listopada 2017 r. w Cluj-Napoka (Rumunia) VII Mistrzostw Świata w Karate Fudokan. Jest to jej trzeci medal wywalczony na mistrzostwach świata. Wcześniej czterokrotnie zdobywała medale mistrzostw Europy i kilkakrotnie medale mistrzostw Polski.
więcej o Studentka UJ zdobyła medal Mistrzostw Świata w karate
Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

31.05.2017
Ubiegły weekend był niezwykle bogaty w wydarzenia (6 wyjazdów reprezentacji UJ w różne części Polski), ale co najważniejsze w sukcesy na arenie Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o Sukcesy reprezentacji UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski
Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ

Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ

13.05.2017
Sportowym akcentem Święta UJ obchodzonego w 653. rocznicę założenia uniwersytetu były rozegrane już po raz czwarty regaty wioślarskich ósemek ze sternikiem o Puchar Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na starcie zawodów stanęło siedem osad męskich oraz pięć żeńskich.
więcej o Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ