Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

15.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Polonistyki, które odbyły się 14 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. Jedenaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki
Promocje habilitacyjne wydziałów Historycznego oraz SMiP

Promocje habilitacyjne wydziałów Historycznego oraz SMiP

15.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Historycznego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 14 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. Dziewięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów Historycznego oraz SMiP
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

13.05.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 7 maja 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

08.05.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 7 maja 2019 roku w auli Collegium Novum. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

26.04.2019
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość odbyła się 26 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych