Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

16.04.2019
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość odbyła się 16 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

12.04.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość odbyła się 11 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Promocje doktorskie Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii

Promocje doktorskie Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii

12.04.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość odbyła się 11 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 5 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii
Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

04.04.2019
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystość odbyła się 4 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 28 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego
Prof. Małgorzata Zwolińska-Wcisło z UJ CM odebrała akt nominacyjny

Prof. Małgorzata Zwolińska-Wcisło z UJ CM odebrała akt nominacyjny

03.04.2019
2 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie 65 naukowcom. Wśród nich była profesor Małgorzata Zwolińska-Wcisło z Katedry Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Prof. Małgorzata Zwolińska-Wcisło z UJ CM odebrała akt nominacyjny