Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii

09.01.2019
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość odbyła się 8 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii
Promocje doktorskie wydziałów FAIS oraz Matematyki i Informatyki

Promocje doktorskie wydziałów FAIS oraz Matematyki i Informatyki

08.01.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość odbyła się 8 stycznia 2019 roku w auli Collegium Novum. 17 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie wydziałów FAIS oraz Matematyki i Informatyki
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

11.12.2018
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość odbyła się 10 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 26 promowanych w dwóch grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji