Uroczystości

uroczystość

Prof. Henning Dralle doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

16.09.2015
Prof. Henning Dralle, wybitny badacz i chirurg światowego formatu, przyjaciel Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymał tytuł doktora honoris causa najstarszej polskiej uczelni. Niemiecki uczony dzięki swym osiągnięciom naukowym i chirurgicznym zdobył szerokie i powszechne uznanie w skali międzynarodowej. Uroczystość odbyła się w środę 16 września br. w auli Collegium Maius.
więcej o Prof. Henning Dralle doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

15.09.2015
W dniu 15 września 2015 r. o godzinie 11.00 w sali audytoryjnej na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ odbyło się seminarium podsumowujące realizację projektu pn. „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej na kierunkach przyrodniczych i ścisłych UJ".
więcej o Infrastruktura dydaktyczna na kierunkach przyrodniczych i ścisłych została rozbudowana

11.09.2015
W piątek 11 września 2015 roku o godzinie 9:00 w Auditorium Maximum odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie".
więcej o Otwarcie konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych"
Środowisko akademickie spotkało się na tradycyjnym śniadaniu profesorskim

24.07.2015
W 615. rocznicę wydania przez króla Władysława Jagiełłę przywileju odnowienia Akademii Krakowskiej uczciło środowisko akademickie w piątkowe przedpołudnie 24 lipca br., spotykając się na śniadaniu profesorskim. Przybyłych na dziedziniec Collegium Maius gości przywitał prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Środowisko akademickie spotkało się na tradycyjnym śniadaniu profesorskim
Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM

08.07.2015
W niedzielę 5 lipca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM, studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki w latach 2009-2015.
więcej o Uroczystość absolutoryjna Wydziału Lekarskiego UJ CM