Uroczystości

Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

06.07.2015
Oferta edukacyjna Szkoły Letniej jest skierowana do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się szeroko pojętą tematyką Holokaustu.
więcej o Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście
Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

29.06.2015
W uroczystości wzięli udział m. in. dr hab. Maria Kała, dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie oraz kierownik studiów prof. dr hab. Józef Wójcikiewicz.
więcej o Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego
Jubileusz prof. Antoniego Jackowskiego

25.06.2015
Wybitny geograf, współtwórca powojennej krakowskiej i polskiej szkoły geografii turyzmu, twórca szkoły naukowej w zakresie geografii religii, badacz historii polskiej geografii obchodzi 80-lecie swoich urodzin.
więcej o Jubileusz prof. Antoniego Jackowskiego
Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ

22.06.2015
W sobotę 19 czerwca br. w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie Szkoły Prawa Amerykańskiego, Szkoły Prawa Francuskiego, Szkoły Prawa Ukraińskiego, Szkoły Prawa Austriackiego oraz programu Master en Droit Privé - działających w ramach Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ).
więcej o Uroczyste zakończenie Szkół Praw Obcych na WPiA UJ
Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego

22.06.2015
20 czerwca w Collegium Nowodworskiego UJ odbywały się uroczystości związane z Jubileuszem 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie z rocznika 1975.
więcej o Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego